PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609409}

Trafiony piorunem

Struck by Lightning
6,5 6 021
ocen
6,5 10 1 6021
Trafiony piorunem
powrót do forum filmu Trafiony piorunem

Zajrzałam właśnie na IMDb i przeglądnęła profil "Struck by Lightning". Film ma ocenę 7,6- czyli na filmwebie byłby oceniony na "bardzo dobry" (zasłużenie, jak sądzę :)
Jako recenzję polecam :http://www.afterelton.com/movies/2012/04/review-struck-by-lightning-chris-colfe r-shines
Ogólnie krytycy mają bardzo dobre zdanie o filmie, wywarł wrażenie dzięki oryginalnej tematyce (w powyższym linku jest zamieszczona opinia, że z jednej strony porusza poważne problemy, wplecione jednak w lekkie i przyjemne akcenty komediowe), grze aktorskiej- głównie Rebel i Chrisowi, aż w końcu na pomysłowy scenariusz i śmieszne dialogi tego ostatniego (jak większość osób przewidywała, Chris nie zawiódł, z czego też się niezmiernie cieszę).
Mam cichą nadzieję, że film dostanie chociażby jakąś nominację nawet w tym roku, a może po prostu dostanie jakąś statuetkę :) Oraz oczywiście, że jednak pokażą go w Polsce :>

ciotkaEliza

taaak pokazą go u nas jesli w oogle.. za tyle czasu ze on juz zdazy kilka nastepnych NAKRĘCIC :P i ksiazek napisac ;)

maga89

A co tam, w necie potęga :) dla mnie nawet jeśli dystrybucja nawali, za co dostaną po łapach, to poszperam na online (a przy okazji podszlifuję angielski), i netbookach. Per aspera ad astra!

ciotkaEliza

jakbys cos znalazla to daj cynk ;)

maga89

cos w takiej jakosci w miare..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones