PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609409}

Trafiony piorunem

Struck by Lightning
6,5 6 021
ocen
6,5 10 1 6021
Trafiony piorunem
powrót do forum filmu Trafiony piorunem

skoro to polski portal i film ma polski tytuł, to czego nawet obok wersji angielskojezycznej ktorą z takim uporem wprowadza ta strona-nie ma polskiego tytułu- trafiony piorunem????

toni666

pewnie dlatego, że film nie był legalnie udostępniony w Polsce i żaden dystrybutor nie nadał mu nazwy :)

ocenił(a) film na 7
toni666

Daj ty spokój. Polscy dystrybutorzy robią tylko popelinę wymyślając odpowiedniki dla zagranicznych filmów.

Marucins

posluchaj, to tak samo jakby amerykanie nie tlumaczyli np. nazw polskich filmow i takie nazwy wstawialiby na swoje amerykanskie portale

ocenił(a) film na 7
toni666

A co mnie obchodzą Hamerykanie?
To że 3/4 populacji do grube świnie to znaczy że i reszta narodów powinna brać z nich przykład?

Marucins

nie rozumiesz ,ja podalem przyklad ,ze jak polski portal do choroby, to powinne byc polskie odpowiedniki tytulow filmow!!,czyba ze nie wystepuje, co zdarza sie rzadko, jasne.a za stanami tez nie przepadam,ludzmi nie krajem.

toni666

Uwielbiam sytuacje, w których kłócą się między sobą dwa imbecyle :) Kontunuujcie.

ocenił(a) film na 7
androgenius

Ja za to "uwielbiam" jak to sam ująłeś, jak wpierdziela się kolejny iDebil między wódkę a zakąskę.

toni666

Polski tytuł pojawia się dopiero gdy oficjalnie dystrybutor go wprowadzi. Tytuł nie być tylko tłumaczony, a ma być taki w jakim jest oficjalnie w Polsce. Chyba znasz z przeszłości, że Polscy dystrybutorzy "tłumaczą" film po swojemu a nie jak jest w wolnym tłumaczeniu.

toni666

ja tam sie ciągle zastanawiam, czemu go nie nazwali "rażony piorunem", brzmi o niebo lepiej

ocenił(a) film na 7
Chemical_Paige

Znając talent naszych rodaków do tłumaczenia nazw obcych filmów, nie zdziwiłabym się wielce, gdyby nazwali go : ,,Klubem pisarzy" albo ,,Licealnym szantażem". Dlatego osobiście bardzo cieszę się, że został nazwany tak, a nie inaczej. Odetchnęłam z ulgą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones