PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656893}

Tragedia na przełęczy Diatłowa

The Dyatlov Pass Incident
5,6 15 585
ocen
5,6 10 1 15585
Tragedia na przełęczy Diatłowa
powrót do forum filmu Tragedia na przełęczy Diatłowa

Fajnie do czasu..

ocenił(a) film na 4

Buduje napięcie do momentu, w którym nagle wszystko sypie sie jak domek z kart, czar pryska i
koniec. Można sobie darować dalsze oglądanie. Przerażająca historia która wydarzyła się pół wieku
temu zostaje sprowadzona do beznadziejnej moim zdaniem końcówki filmu, która teraz zamiast
powodować jak do tej pory gęsią skórkę na moim ciele będzie mi się kojarzyła z nudą i śmiesznymi
przypominającymi golluma stworkami. Dzięki wielkie ! :/

ocenił(a) film na 5
basy1906

Dokładnie cały czar filmu pryska w momencie dostania się do tej bazy wojskowej.

ocenił(a) film na 5
majki092

Ja miałam tak samo. Podejrzewałam, że wielkiego dzieła z tego nie będzie, mimo potencjału, a jednak większość filmu była naprawdę niezła. Nie wiem jak można było to tak zepsuć i to na sam koniec. Twórcy mieli na tacy podaną autentyczną historię ciekawą już samą w sobie, do tego dającą ogromne możliwości, ale widocznie musieli przekombinować siląc się na coś bardziej oryginalnego i... "głębszego"? No i jeszcze to potworki...

ocenił(a) film na 5
inferno_22

Niestety końcówka psuje cały film i ocenę musiałem dać taka jaka dałem.A szkoda bo jeśli by dali inna hipotezę to może by to wyszło ciekawiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones