PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656893}

Tragedia na przełęczy Diatłowa

The Dyatlov Pass Incident
5,6 15 577
ocen
5,6 10 1 15577
Tragedia na przełęczy Diatłowa
powrót do forum filmu Tragedia na przełęczy Diatłowa

O co chodziło z tym tatuażem w końcowej scenie ?

ocenił(a) film na 5
sk86

Chodziło o to ze tym zombiakiem była główna bohaterka .

majki092

Możesz mi to jakoś wytłumaczyć? Przyznam, że tego nie rozumiem. Końcowe sceny pokazują jak po skoku w portal dwójka bohaterów ginie. Leżą na śniegu, w przeszłości. Ich ciała zabierają Rosyjscy żołnierze i zanoszą do bunkru. Są one kładzione na stole a jakieś inne ciała wieszane na haku. Następnie żołnierze wychodzą a ciała na haku zaczynają się ruszać. Zbliżenie na tatuaż na szyi female monster. Jak to jest w takim razie? Główna bohaterka leży martwa na stole i jednocześnie wisi na haku?

ocenił(a) film na 5
sk86

To są te same ciała.Przecież widać nawet przez chwile ze ich rozbierają.A ten dowódca gada żeby ci żołnierze się pospieszyli.

majki092

Tak, musiałem mało uważnie oglądać. Po prostu po teleportacji uległy mutacji. Nawet dziwiłem się, że żołnierz mówi, że nigdy czegoś takiego nie widział (tłumaczyłem sobie, że chodzi o ubrania. W końcu w 1959 nie widzieli takich ubrań jak mamy współcześnie). Ostatnie pytanie do tej sceny:) kto robi zoom obrazu na szyję potworka na haku ?

ocenił(a) film na 5
sk86

Wnioskuje ze zoom sam się robi.Jak ten żołnierz odchodzi to uderza o stół lub kamerę która się przechyla na bok i coś wcisnęło guzik z zoomem.

ocenił(a) film na 3
sk86

Nie wiem z jakim tłumaczeniem oglądałeś, bo na tym które ja oglądałem wyraźnie mówią, że nigdy takich ubrań nie widzieli, w sensie że nie wiedzieli z czego one są zrobione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones