PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=182561}

Trancers 5 - Nagła śmierć

Trancers 5: Sudden Deth
5,3 50
ocen
5,3 10 1 50
Trancers 5 Nagła śmierć
powrót do forum filmu Trancers 5 - Nagła śmierć

Pierwszy Trancers - Dobry film. Ciekawy świat, ciekawy bohater, a wszystko tak kiczowate i przepełnione stereotypami że momentami zabawne. Film jest troche głupawy ale oglaa sie go naprawde z zaciekawieniem. Muzyka jest wrecz genialna, a klimat bardzo wciagajacy.
Drugi Trancers - Świetny film. Akcja znacznie lepsza, dużo zabawnych scen, klimat równie ciekawy. Film jest dynamiczny, i przebija pierwszą część.
Trzeci Trancers - Naciagany film. Fakt pomysł jest naprawde ciekawy, ale nie został w pełni wykorzystany. Ubyło mu troche klimatu, zakończenie moim zdaniem też naciągane bardzo i jest jedna dziwna scena której nie moge strawić.
Czwarty Trancers - Duża odskocznia od poprzednich. Nowa sceneria, nowa muzyka, nowy klimat. Ale wszystko zdało egzamin. Postacie może nie tak bardzo zarysowane ale zapadaja w pamięć.
Piąty Trancers - Stanowczo za krótki. Wątek wskrzezenia antagonisty troche na siłę wprowadzony, Akcja w Zamku Terroru przebiega nieco za szybko. Tak samo z zakończeniem.

Seria jest naprawde ciekawa. Aż dziw ze to kino klasy B. Seria ma potencjał. Szkoda że została zapomniana pzrez wielu. Thomerson w swojej roli jest wrecz boski. Idealnie wpasował sie w ta postać. Świat choć przerysowany i pełen nieścisłości to jednak wciaga, postacie są naprawde sympatyczne, naprawde pomysłowe żarty i muzyka która zapada w pamieć.

ocenił(a) film na 5
mim1312

Obejrzyj i skomentuj jeszcze część 6-stą Trancersów. Moim zdaniem nawet dobra, a już na pewno lepsza niż część 4 i 5.

ocenił(a) film na 7
Axel

chciałbym. Ale za cholere nie moge jej nigdzie znaleźć.

ocenił(a) film na 5
mim1312

Jest bez problemu do znalezienia...

ocenił(a) film na 7
Axel

Ja go nigdzie do ściagniecia nie mogłęm znaleźć. Podałbyś mi link?. A tak w ogóle, to oczym jest ta część?

ocenił(a) film na 5
mim1312

Nie będę tutaj linków podawał, z oczywistych powodów. :)
Część 6 jest trochę podobna do części 2-giej. Poczytaj moją opinię o szóstce właśnie pod tym filmem bo tam ją skomentowałem.

ocenił(a) film na 7
Axel

Trancers to film który pokazuje że kino klasy B może być na poziomie. Może to nie są arcydzieła ale jest w nich tyle pasji. Osobiście uważam te seria jest na wyższym poziomie niż kino klasy B.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones