PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708601}

Transformers: Ostatni Rycerz

Transformers: The Last Knight
5,8 55 686
ocen
5,8 10 1 55686
3,4 7
ocen krytyków
Transformers: Ostatni Rycerz
powrót do forum filmu Transformers: Ostatni Rycerz

Pewnie większość będzie niezadowolona ale ja się cieszę :). Dla mnie to przyjemna rozrywka, a ujęcia Baya + rozpierdziel to dla mnie kompozycja idealna do Transformers :)

ocenił(a) film na 9
Gonciar

Coś nie mogę edytować więc małe sprostowanie, IMDB twierdzi, że tak, natomiast sam zainteresowany na Tweeterze napisał:
Re: directing TF5. No, it's not official. I have not committed to any idea as of yet. Just met with Steven and we are discussing.

ocenił(a) film na 5
Gonciar

Ja również się cieszę Bay jest całkiem spoko reżyserem dla Transformers. Oby 5 była super hitem !

użytkownik usunięty
Gonciar

A ja się nie zgodzę. Saga Transformers miała, a nawet wciąż ma niesamowity potencjał fabularny. Jednak Bay nie potrafi tego ułożyć w logiczną całość i zamiast tego sprzedaje nam banalne historyjki z przewidywalnymi wydarzeniami i głupim humorem. Fakt, na efektach specjalnych zna się bardzo dobrze, ale szczerze mówiąc wolałbym obejrzeć Transformersów z dobrą fabułą i gorszymi efektami specjalnymi, niż tak jak jest teraz.

ocenił(a) film na 9
Gonciar

Mi też film się bardzo podobał, na początku trochę kiepsko, ale ogólnie bardzo fajny, trochę humoru, polubiłem te aktorkę. Nie wiem czemu wszyscy tak jeżdżą po tym filmie. Dunkierka jak dla nie to jeszcze większy knot ale wszyscy się nad nim zachwycają, hahahahaha Dunkierka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones