PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832426}

Trauma

Fractured
6,5 40 460
ocen
6,5 10 1 40460
Trauma
powrót do forum filmu Trauma

Żółty szalik małej

ocenił(a) film na 6

Przejrzałem forum, zachwyty i utyskiwania, ale nikt nie zatrzymał się nad żółtym szalikiem. Skoro wszystko roi się w chorym umyśle bohatera, skąd się bierze w szpitalu rzecz dziecka, które rzekomo nigdy tam nie trafiło? Nikt nie zwrócił na to uwagi? Przecież nie miał go za pazuchą, żeby podrzucić pod łóżko.

ocenił(a) film na 6
JaCze

Rzeczywiście nikt się tym nie zainteresował, ale wydaje mi się, że szalik po prostu wziął ze sobą z miejsca wypadku, kiedy udał się do szpitala. Miał tam przeprowadzone badanie, pewnie zostawił, ale o tym nie pamiętał.

JaCze

Szalik to jedno a co z tą maskotką- pieskiem która Ray znalazł w koszu? Przyznam że do końca myślałam że rzeczywiście w tym szpitalu coś knują..

ocenił(a) film na 10
Emilia_Szutenbach

Przez caly czas widzimy wydarzenia z perspektywy Raya, az do ostatnich sekund filmu - skoro jego zona i corka moga byc urojone, on caly czas wchodzi z nimi w interakcje, to dlaczego zakladacie, ze szalik i maskotka nie byly? Ray chcial dowodow, ze przetrzymuja jego rodzine, wiec jego chory mozg mu takie naprodukowal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones