PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832426}

Trauma

Fractured
6,5 40 466
ocen
6,5 10 1 40466
Trauma
powrót do forum filmu Trauma

Dużo było nierealnych, naciąganych scen.. Mimo wszystko, oglądałem w skupieniu i wczułem się w sytuację, że takie wydarzenia gdzieś mogłyby mieć miejsce. Żona głównego bohatera dobrze zagrała jędzowatą kobietę, która za dużo wymaga od męża. Można śmiało obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
radek312

W którym momencie żona była jędzowata?
W rozmowie z mężem nawet nie podnosiła jakoś bardzo głosu

ocenił(a) film na 7
radek312

Nie wiem, całościowo chyba. Miałem wrażenie, że nie specjalnie się dogadują. On np. chce zaśpiewać coś dziecku, ona krytykuje. On jedzie przepisowo, jej to nie pasuje. Było kilka momentów.. nawet później bał się przyznać, że nie kupił baterii, bo nie miał tyle gotówki. Chociaż zamiast tej kawy, mógł kupić baterie..

radek312

On nie kupił baterii, bo zamiast nich wybrał alkohol... A żona nie była jędzowata, chciała tylko by mąż zaczął być bardziej obecny w życiu jej i córki, by przestał być taki wycofany. Ona się wszystkim zajmowała i miała żal do męża, że jej nie wspiera, że w ogóle nie rozmawiają. I ona pierwsza w aucie zaproponowała córce zabawę, a facet się wtrącił, że jego zabawa w śpiewanie będzie lepsza, tutaj on raczej trochę zachował się niegrzecznie według mnie.

ocenił(a) film na 7
jhet

Cały film był tak nakręcony, że nie wiadomo do końca było czy główny bohater jest dobry czy zły.. ale koniec końców przyznaję Wam rację. Wycofuję się z tego co powiedziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones