PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832426}

Trauma

Fractured
6,5 40 222
oceny
6,5 10 1 40222
Trauma
powrót do forum filmu Trauma

Trzyma napiecie

ocenił(a) film na 8

Polecam nie sugerować się większością opini na forum. Mnie dawno żaden film nie trzymał tak długo w napięciu.

ocenił(a) film na 8
Krzy_Sztof

Zgadzam się z opinią. Film ma fajny klimat, trzyma w napięciu do ostatniego kadru. Nie należy sugerować się niższymi ocenami typu "5", "6". Według mnie film zasługuje co najmniej na "8".

ocenił(a) film na 7
Peter2013

S>P>O>I>L>E>R


























Gdyby trzymał do ostatniego kadry byłoby fajnie. I tym kadrem było puste tylne siedzenie w lusterku.

Niestety na końcu dostajemy telegraficzny skrót rzeczywistych wydarzeń - zupełnie niepotrzebny.

Krzy_Sztof

ale chodzi o napięcie w spodniach :)

ocenił(a) film na 8
Krzy_Sztof

Polecam Tożsamość z Neesonem ;)

ocenił(a) film na 8
Hustla

A ja polecam Tożsamość bez Neesona (z 2003 roku) ;)

ocenił(a) film na 8
Krzy_Sztof

Świetny film! Odjąłem jeden punkt za dłużyzny, bo rozkręca się dopiero gdzieś po 45 minutach no i drugi punkt za przewidywalność, bo można się szybko domyśleć o co chodzi, ale pewności nie miałem do samego końca. Poza tym - genialny.

Fajny film dla facetów bo można się wczuć w głównego bohatera, którego żona to maruda i ma ciągle o wszystko pretensje i który jest pod presją i chce tylko wszystko ogarnąć i naprawić... ale nie wychodzi. Bardzo podobało mi się jak zachowanie żony zmienia się po wypadku, jest miła i nawet go chwali, a na końcu okazuje się (SPOILER), że to była tylko projekcja jego umysłu, czyli to jak by chciał żeby się zachowywała. To pokazuje jak ważne jest, żeby czasem usłyszeć miłe słowa od bliskiej osoby. Pewnie wtedy to co na filmie nigdy by się nie wydarzyło.

ocenił(a) film na 10
jahu81

To prawda ! Swietny film ! Koncowka mnie bardzo zaskoczyla !

ocenił(a) film na 6
jahu81

Nie każdy facet ma marudną żonę :) Ale fakt, przewidywalny ze względu na tytuł i nagłą zmianę zachowania żony. Ogólnie spoko, można obejrzeć jeśli ktoś lubi thrillery choć wielkiego szału nie ma. Ale to oczywiście to moja opinia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones