PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597949}

Trolle

Trolls
6,5 32 449
ocen
6,5 10 1 32449
Trolle
powrót do forum filmu Trolle

Mam takie przekonanie, że piosenka Can't Stop The Feeling zdobędzie Oscara w 2017 roku. Poczekamy, zobaczymy a na razie tańczymy:-)

Humphrey_Bogart

Nominacja na 100% będzie, a jak z nagrodą to zobaczymy jacy inni nominowani będą :)

ocenił(a) film na 3
filmowy_laufer

Jeszcze pewnie dadzą Try Everything Shakiry z Zwierzogrodu. Akurat piosenki z animacji często znajdują się w nominacjach. I prawie zawsze (a może i nawet zawsze) są piosenki z Bonda.

Rafalino_1000

Myślę że szansę też ma Rihanna z "Sledgehammer" i możliwe, że twenty one pilots z "Heathens" ;)

ocenił(a) film na 3
filmowy_laufer

Swoją drogą nic nie wiedziałem o tych piosenkach, więc dzięki za ich wspomnienie. A co do nominacji to myślę, że Rihanna rzeczywiście ma szansę co do twenty one pilots to bym się zastanawiał. Nawet nie chodzi o to, że piosenka jest zła, bo jest całkiem niezła, ale rzadko są piosenki do filmów komiksowych, a jeszcze rzadziej są one nominowane.

Rafalino_1000

No możliwe, napisałem "Heathens" bo akurat mi ta piosenka wpadła w ucho :)

ocenił(a) film na 3
filmowy_laufer

Faktycznie wpada w ucho i byłoby nawet nieźle zobaczyć ją w nominacjach. Swoją drogą, co sądzisz o "Try Everything" Shakiry?

Rafalino_1000

A taka zwykła popowa piosenka ;)

ocenił(a) film na 3
filmowy_laufer

Czy Tobie też brakuje tych piosenek filmowych, które były mocno związane z filmem jak 'Footloose'? Teraz piosenki są tylko dodatkiem według mnie.

Rafalino_1000

Wstyd mi się przyznać, ale nie znam tych piosenek. Ale jeśli idziemy w lata '80, to jednak już nie ma takich piosenek jak "The Time of My Life".

ocenił(a) film na 3
filmowy_laufer

Cóż, to nic nie szkodzi. Przecież nie trzeba znać piosenek z tamtych lat. Za to 'The Time Of My Life' jest rzeczywiście wspaniałe i super gdyby były dzisiaj też takie piosenki. Ale zapoznaj się z 'Footloose', 'Danger Zone' i 'I'm Free'. Wszystkie są autorstwa Kenny'ego Logginsa i są to moim zdaniem naprawdę świetne piosenki, a pierwsze dwie prawdziwymi hitami w tamtych latach.

Rafalino_1000

A co dziwne, po odsłuchaniu piosenek, okazało się, że jednak je kojarzę. Naprawdę dobre są. Wszystkie z tego samego filmu pochodzą?

ocenił(a) film na 3
filmowy_laufer

'Footloose' i 'I'm Free' pochodzą z filmu ,,Footloose", zaś 'Danger Zone' z ,,Top Gun". Ogólnie bardzo lubię twórczość Kenny'ego Logginsa i jego piosenki też czynią ,,Footloose" filmem ponadczasowym. Jednakże warto przesłuchać cały soundtrack. Zresztą mam go nawet w domu i czasem słucham sobie.

Rafalino_1000

Może przeniesiemy się na priv? Bo tu się trochę spam robi :)

użytkownik usunięty
filmowy_laufer

https://m.youtube.com/watch?v=Dzp-HlqQbgY&itct=CBcQpDAYACITCPyo4fLBr88CFZCDHAodm NMN6lIYUmloYW5uYSB6ICJTbGVkZ2VoYW1tZXIi&hl=pl&gl=PL&client=mv-google

to ta?

użytkownik usunięty

piosenka*

Tak

Rafalino_1000

Że co? To, że dwie ostatnie piosenki z Bondów dostały Oscary, nie znaczy, że zawsze tak było. Akademia wcześniej namiętnie ignorowała Bondowskie piosenki z mega-hitem Tiny Turner napisanym przez Bono na czele.

ocenił(a) film na 8
Humphrey_Bogart

Nominacja raczej zaskoczeniem nie będzie, aczkolwiek grono nominowanych artystów może być ciekawe jeśli nominowani byliby np Pink-Just Like Fire za nową "Alicję po drugiej stronie lustra",Sia - Unforgettable z animacji "Gdzie jest Dory" oraz któraś z piosenek do "Legionu samobójców".Z wszystkich wymienionych jednak najbardziej kibicuje Timberlake'owi,tak jak Ty.Pozdrawiam serdecznie :)

Kacper_Szaratkiewicz

Sia może być w ogóle nominowana? O ile mi wiadomo jest to tylko cover, jeden z najlepszych tego utworu. Swoją drogą ciekawą propozycją może być też "Castle" z The Huntsmen: Winter's War.

użytkownik usunięty
Kacper_Szaratkiewicz

Też kibicuję Timberlake'owi nie ma konkurencji.

ocenił(a) film na 7

Ja też tak myślałam dopóki nie usłyszałam "Faith" Stevie Wondera & Adriany Grande z "Sing" . Właśnie ta piosenka może sporo namieszać

Humphrey_Bogart

A mi się zdaje (po ostatnim zwiastunie), że nie tylko za piosenkę będzie nominacja.

użytkownik usunięty
Humphrey_Bogart

Nominacja za piosenkę musi być <3 Justin świetnie zaśpiewał.

ocenił(a) film na 8
Humphrey_Bogart

no na pewno jeszcze nominują którąś z piosenek z Moany tak podejżewam ale ta piosenka jest tak pozytywna że nie mam nic przeciwko aby dostała Oscara.

Humphrey_Bogart

Zwyczajna popowa tandeta jakich teraz multum w pierwszym lepszym rmf fm czy esce :/

ocenił(a) film na 6
Humphrey_Bogart

Ta piosenka jest okropna. Najgorsza ze wszystkich wyśpiewanych w "Trollach".

Humphrey_Bogart

Może również być nominowana piosenka "Still Falling For You" z Bridget Jones.

Humphrey_Bogart

No nie wiem z tym Oscarem, ponieważ z tego co czytałem to została uznana za najgorszą piosenkę roku, np. tutaj http://www.rmf.fm/magazyn/news,7112,poznalismy-dziesiec-najgorszych-piosenek-201 6-roku.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones