PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597949}

Trolle

Trolls
6,5 32 519
ocen
6,5 10 1 32519
Trolle
powrót do forum filmu Trolle

Nie wierzę że DreamWorks upadł tak nisko :C

maladzonaga

to robi to DreamWorks!!!!!!!! myślałem, że jakieś małe znane studio np. niemieckie jak np. Misiek w Nowym Jorku, naprawdę często ostatnio się mówi, że DreamWorks ma kłopoty finansowe, ale myślałem, że skupią się na swoich dobrych seriach a nie na takim tanim czymś. wystarczy zobaczyć średnią polubień traileru https://www.youtube.com/watch?v=iUnRuQLYdTw

nieznajomy43

No niestety. Disney wbije na głowę DW aktualnie. Szkoda, że dobre filmy przeplatają takimi szmirami.

maladzonaga

Ostatni dobry film to JWS2-Pingwiny były przeciętne, a animacja Dom okropna-nadzieja w Kung Fu Pandzie 3

LordVader345

Pingwiny były jedynie "niezłe" według mnie, natomiast Dom mocno przeciętny. KFP zawsze ratowała skórę DW

maladzonaga

Najlepsze filmy Dreamworksa to same sequele-Madagaskar 2,KFP2,Shrek 2. Reszta jest dobra,przeciętna lub okropna

LordVader345

Shrek oryginalny świetny, dwójka nawet dobra a reszta denna. KFP według mnie cała seria bardzo dobra, a Madagaskar to klasyk, jednak kontynuacje nie dorównały oryginałowi.

maladzonaga

Jak Madagaskra 1 i 3 uznają za co najwyżej przyzwoite(bardziej 3),zaś dwójka jest rewelacyjna. Shrek to klasyk, ale dziś też tylko przyzwoity,dwójka jest bardzo fajna,trójka ujdzie, za to 4 jest całkiem,całkiem.
Z KFP się zgodzę. Co sądzisz o innych filmach drewmworksa?

LordVader345

Idąc od tych najnowszych to "Pan Peabody i Sherman" całkiem dobra animacja, pomysłowa. Krudowie bardzo dobry, coś nowego zrobili co mi się bardzo podobało. "Strażnicy Marzeń" to magiczny film, jeden z lepszych jakie oglądałem.
Jest jeszcze Megamocny, też dobra animacja, mimo że motyw superbohatera i antybohatera jest mocno oklepany to film nie był ani trochę nudny. JWS to moja ulubiona seria DW. obie części mi się mega podobają, chociaż jedynka była o niebo lepsza według mnie.

maladzonaga

Mam takie sam uczucia jak ty :D A co z np. Uciekające Kurczaki i inne plastyczne animacje? Co z tymi relgijnymi i z Ant Z/

LordVader345

Nie oglądałem jeszcze starszych produkcji DW, jedynie "Ant Z" a to akurat był całkiam fajny film. Jednak tak dawno go oglądałem że za bardzo się na ten temat nie rozpiszę

maladzonaga

A z tych plastycznych(2001-2012)

LordVader345

Nie wgłębiałem się w te produkcje niestety

maladzonaga

Są jeszcze jakieś którw ci się podobały?

LordVader345

Jeszcze świetnie produkcje to Mustang z Dzikiej Doliny i Sindbad: Legenda siedmiu mórz, Książę Egiptu

adidos09

A te to animacje które są już klasyką :D

LordVader345

To prawda , wychowałem się na nich dlatego je wspominam :)

maladzonaga

Trailer tego gówna leci przed Kung Fu Pandą 3... ja p***dole.

crazy_race

Nic dziwnego, w końcu ta sama wytwórnia

maladzonaga

Jeny co to za ohydztwo! Tragedia, żenada, skandal!
Po beznadziejnym "Dom" i odrażająco wyglądającym "Krudowie" mogli by sobie darować tworzenie animacji z tak beznadziejnie wyglądającymi postaciami do cholery!

Artemisek

Krudowie jeszcze byli ok, Dom taki sobie, ale to już chyba lekka przesada ze strony DW

maladzonaga

Widziałeś jakie mają mordy postacie w tych filmach? W życiu nie okej, te filmy były durnowate i tragiczne. Krudowie wyglądali paskudnie, dom w 100% nijaki.

Wolałem dawne produkcje DW, bardzo lubiłem "Skok przez płot" o cwanym zwierzaczku, Shreka (który zaskoczył błyskotliwością), Madagascar ze świetnymi postaciami pobocznymi, już nawet "Turbo" nie było takie tragiczne - bo jakiś tam pomysł śmieszny był (chociaż zaraz... reflektory wyrastające po wypiciu pałerka? ym nie skomentuje)

W każdym razie mam nadzieję, że ktoś szybko wykupi tą upadającą firmę, byle nie jeszcze gorsze illumination.


Co do Pingwinów z Madagaskaru - mi tam się bardzo podobali, uwielbiam nowe postacie które się tam pojawiły i chętnie zobaczył bym kontynuację. Najgorzej wypadł "kot w butach" - kto wymyślił to idiotyczne jajko =.=

Artemisek

Nie wiadomo kto wymyślił "Humpty'ego Dumpty'ego", ale był wykorzystany już przez Carrolla w "Po drugiej stronie lustra" (XIXw.). Ta postać to klasyk...

mormonau

Te różowy, to było pytanie retoryczne... po za tym nie odpowiadaj na moje posty bo tracisz czas - i tak nie mam zamiaru wchodzić z tobą w żadne dyskusje.

Artemisek

Haha, no tak, bo jeszcze ktoś cię zgasi jak ostatnio.

maladzonaga

No pierwsze recenzje na RT potwierdzają, że DW znowu się stacza ... Chyba będzie trzeba poczekać do 2018 na dobry film od nich, ewentualnie za rok jak wyjdą kolejni krudowie, choć to mało prawdopodobne ...

dobryfilmowiec

4 do 3 to nie jest taka tragedia, jednak DW powinno się trochę bardziej szanować

maladzonaga

No tak, ale "Home" wystartował z 7 do 1 a skończył na 47%, także raczej wątpię by było 60% nawet

maladzonaga

Dzieciakom może się podobać a dorosłym nie musi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones