PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118195}

Trudne słówka

Spanglish
6,6 17 924
oceny
6,6 10 1 17924
4,7 3
oceny krytyków
Trudne słówka
powrót do forum filmu Trudne słówka

Końcówka

ocenił(a) film na 9

NIestety, nie mogłam obejrzeć tego filmu do końca i nie wiem jak się skończyło.
Skończyłam oglądać gdy Flor się żegna na basenie ze wszystkimi i co było dalej? Szukałam
filmu w necie ale nie znalazłam go :( Z góry dziękuje za odpowiedź!!

użytkownik usunięty
Czarnaaa

Dalej wychodzi za bramę i tam czeka na nią John-uściskali się na misia na pożegnanie, on zaprasza, by odwiedziła ich kiedyś (z błaganiem w oczach, choć przewiduje pewnie,że nic z tego), po czym dołącza do nich córka Flor, też się z nim żegna. John znika za bramą i wtedy Flor mówi córce,że musi zrezygnować ze szkoły-ta jej robi karkołomną awanturę na ulicy, że jest egoistką, że zabije jej karierę i takie tam (chyba jednak rozumiała powód, dla jakiego się wyprowadziły od państwa Clasky). Gdy dojdą do przystanku każe matce zachować dystans, bo musi mieć sferę osobistą. Matka stwierdza,że za wszelką cenę chce byś inna od niej-i żeby zdecydowała, czy tego chce, za cenę kompromisów z tym światem luxusu (no trochę tam były inne słowa, ale sens ten), czy pozostać wierna ich wartościom. Młoda w autobusie przemyślała sprawę, przysiadła do mamy, przeprosiła i stwierdziła, że napisze podanie do szkoły o rezygnacji. Nawiasem mówiąc- w porządku scena o rozwiązywaniu konfliktu pokoleniowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones