PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36229}
7,2 602
oceny
7,2 10 1 602
Trzy serca
powrót do forum filmu Trzy serca

Dla mnie genialna gra Żabczyńskiego,chociaż fabuła trochę naiwna i w pewnych momentach zadziwiająco spłycona-dziwne zachowanie matki która twierdzi ,że do poprzedniego syna przyzwyczaiła się /ale nie pokochała/i właściwie wypędza go z domu z niczym ,a on tuż po ślubie z młodą żoną na utrzymaniu ma odnaleźć się w świecie bez nazwiska /być może gdy stracił nazwisko,dom,rodzinę,majątek- stracił i wpływowych przyjaciół/No i ta Kasia ,która wyszła za niego za mąż dla jego pieniędzy ,choć go nie kochała bo kochała Maćka, no ale gdy był rządcą nie pomyślała nawet o małżeństwie z nim,może zamysł reżysera był inny ale tak to wygląda a Żabczyński wygrał swoją kreacją rację dla Goga

ocenił(a) film na 9
agiuta

Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś. Też zdziwiła mnie postawa matki, i żony za to nie da się ukryć, że Żabczyński fenomenalny. Kilka razy cofałam film by zobaczyć ponownie daną kwestię. Wybitnych mieliśmy aktorów, no i ten język piękny, kulturalny, na poziomie. Oczywiście że film z dzisiejszego punktu widzenia naiwny przez co trudno go oceniać ale jakby nie było rewelacja.

ocenił(a) film na 7
agiuta

Zapomniałaś dodać, że Gogo był wybrednym beztalenciem, a w dodatku bawidamkiem. Mamy kilka scen, które o tym świadczą m.in. bezowocne poszukiwanie (jakiejkolwiek) pracy, no i pochód z lub na imprezę w towarzystwie rozanielonych niewiast.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones