PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442494}
7,2 16
ocen
7,2 10 1 16
Tsurugidake: ten no ki
powrót do forum filmu Tsurugidake: ten no ki

Wspaniały film choć mało dostępny niestety trzeba mieć przyjaciół w Japonii albo zapytać wujka gogle gdzie i jak można go dostać oczywiscie nie oficjalnie ( 2gb danych całkiem sporo ale jakość przednia DVD)

PIXA_GOD

znasz japoński?

Justyna_0288

nie ale zmam angielski i zrobiłem sobie napisy do filmu na ich podstawie

PIXA_GOD

pożyczysz?

ocenił(a) film na 8
Justyna_0288

rowniez bym chetnie obejrzal, tylko ze nie ma jeszcze angielskich napisow (na dvd i blurayu sa tylko japonskie), fanowskich tez...

PIXA_GOD

udostępnij kochany te napisy plizzzz, bo nawet jeśli udaje mi się znaleźć torrenta z filmem to i tak bez napisów

użytkownik usunięty
paulus_germanus

http://myasiancinema.com/j-movie-the-summit-a-chronicle-of-stones-to-serenity-20 09/

Pod linkiem który podałeś jest do pobrania film bez napisów.
Prosiłem przecież nie o film, a o napisy.
Stąd pytanie: po co link?

użytkownik usunięty
paulus_germanus

if you have even mediocre command of english you can read (link to page above) that there is neither original english subs nor polish ;p

użytkownik usunięty
PIXA_GOD

"zrobiłem sobie napisy" a ja sobie zrobiłem łódź podwodną... yellow submarine, yellow submarine.....

Pogratulować musisz być bardzo bogaty :)

ocenił(a) film na 8
PIXA_GOD

Wreszcie w 2012 roku powstalo fanowskie (ale bardzo dobre) tlumaczenie z japonskiego na angielski :)
Choc uprzedzam, ze akurat w przypadku tego filmu rozmiar (ekranu) na ktorym bedzie sie ogladac ma olbrzymie znaczenie

-Grail-

No dobra a jak sam film. Bo widze ze sie ludzie strasznie nakrecaja ale czy naprawde warto tak sie jarac? Aktorzy fajni, obrazki ladne ale jak fabula, dramaturgia itp itd? Grail, any comments? ;)

ocenił(a) film na 8
hellblazer

To bardzo klasycznie opowiedziana historia rywalizacji dwoch grup (z wojskowego departamentu kartografii i klubu milosnikow wspinaczki) o to ktora pierwsza zdobedzie szczyt Tsurugi na poczatku XX wieku. Film znakomicie zagrany, ale najwieksze wrazenie zrobily na mnie zdjecia - nie tylko ukazuja niezwykle piekno japonskiej przyrody (zwlaszcza w jesiennym segmencie), ale wrecz czuje sie potege majestatu gor.
Lepszego tematu na rezyserski debiut ceniony operator Daisaku Kimura chyba nie mogl sobie wymarzyc. Dramaturgii (w tego typu produkcji) oczywiscie nie moglo zabraknac ;) Jednak nie jest to taki suspens jak w "Czekajac na Joe". Ale jesli macie mozliwosc obejrzenia na duzym telewizorze (a najlepiej projektorze) to jak najbardziej polecam!

-Grail-

Dzieki za info. Brzmi obiecujaco :)

-Grail-

Przetlumaczcie na polski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones