PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296374}
4,9 1 514
ocen
4,9 10 1 1514
Tunel Bilet do piekła
powrót do forum filmu Tunel - Bilet do piekła

niedawno nabylem film Tunel i powiem szczerze ze bardzo mnie rozczarowal, ogladajac go co jakis czas ziewalem z nudow. oprocz tego ze bardzo trudno sie na nim przestraszyc to uwazam ze fabula jest plytka. Moze gdyby producent postaral sie o ciekawa sciezke dzwiekowa to w jakis sposob zrekompensowalo by to pozostale slabe strony tego filmu. Zeby chociaz fabula byla ciekawa. Na szczescie stracilem tylko 11,90yl.
zaznaczam ze to tylko moje zdanie, podobno o gustach sie nie dyskutuje:)

MK_82

Ja mam zamiar dopiero obejżeć ten horror,więc zobzcę czy mnie także rozczaruje ;).

JogiFan

czekam z niecierpliwoscia na opinie po obejrzeniu:)

MK_82

Nareszcie postanowiłam zamieścić swoje zdanie o filmie :).Powiem tak jak moi poprzednicy, film nie bardzo zrobił na mnie wrażenia.Spodziewałam się czegoś bardziej lepszego.Co prawda nie mogę powiedzieć,że film jest do niczego ale powiem szczeże,ze widziałam lepsze horrory rodem z Japoni :)

MK_82

Też jakoś nie zrobił na mnie wrażenia.
Końcówka w tunelu miała swoisty, całkiem niezły klimat - ale ile można oglądać tych filmów z białymi twarzami i czarnymi włosami???
Poza tym hm... fabuła uboga strasznie - wynudziłem się setnie, oraz podstawowa bolączka wielu azjatyckich filmów - idealnie bezbarwne postacie, nakreślone kilkoma kreskami, jak marionetki ze szczątkową osobowością i psychiką.
Daję 4 - nie w sumie za to, że film jest szczególnie zły, bo nie jest, lecz przede wszystkim za kompletnie nic nowego.

ocenił(a) film na 4
MK_82

Po obejrzeniu tego filmu, i przewidzeniu wielu epizodów głównej bohaterki filmu, mogę jedynie stwierdzić że jest bardziej dreszczowcem niż Horrorem.
"(...)ogladajac go co jakis czas ziewalem z nudow. oprocz tego ze bardzo trudno sie na nim przestraszyc to uwazam ze fabula jest plytka." zgadzam się z autorem tej wypowiedzi:)

Janek6x6

Ja dziś zobacze go dopiero. Za pare dn już skończe forum o filmach azjatyckich ale zapraszam już:) http://www.kino-azja.pl

ocenił(a) film na 4
MK_82

Ja również jestem zawiedziony. A z założenia jestem miłośnikiem azjatyckiego kina grozy!
Jednak tu oprócz garści dobrze znanych trików z innych produkcji i nieco przejedzonych już pomysłów mamy również do czynienia z naciąganą i zupełnie nie trzymającą się kupy fabułą. Nie będę wchodził w temat głębiej, ale film tak naprawdę pozbawiony jest zupełnie sensu i wyjaśnienia. Poniżej oczekiwań.
Zdecydowanie nie polecam.

użytkownik usunięty
MK_82

Ja też kiedyś nabyłem ten film. Wydany został jakoś tak byle jak i na odwal. Ale za taka cenę czego może było się spodziewać.

Jeśli chodzi o sam film, to ja również nie zachwyciłem się tym 'dziełem'. Cienki 'horlol' i fatalnym, mega tandetnym i kiczowatym zakończeniem które tylko pogrążyło 'Tunel' w szambie żenady. Właściwie to produkcja wygląda na amatorską i chyba jest ale mniejsza o to. Film bardziej śmieszy niż straszy i chyba można byłoby to nazwać zaletą, gdyby nie fakt że miał być to w zamierzeniu horror a cała ta 'śmieszność' wyszła tak...przy okazji. A jeszcze żenujący był motyw 'przyjaciółek' który właściwie nie wiadomo skąd się wziął.

ocenił(a) film na 3
MK_82

ja kupilem w promocji za 2,99 ale i tak zaluje tych pieniedzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones