PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296374}
4,9 1 514
ocen
4,9 10 1 1514
Tunel Bilet do piekła
powrót do forum filmu Tunel - Bilet do piekła

Liczylem na dobry Japonski horror. Gdy go ogladalem po polowie filmu zaczolem przewijac bo juz tak sie nudzilem ze masakra:/ Film moze i mial pare efektow specjalnych ale kiepska gra aktorow i film zaczol jak i skonczyl sie nuudno. Choc nie wykluczone ze dla fanow Japonskich horrorow jest to klasyk, to dla mnie nudny triler z kiepawa fabula, nie jaram sie czyms takim:/ Moja ocena 3/10

Jason_7

A i jeszcze zianie jest bo jedna klietka w tym filmie ma na imie jajko xD

użytkownik usunięty
Jason_7

Zdecydowanie się nie zgadzam. film wcale od Kręgu nie gorszy, a mnie osobiście zainteresował bardziej. Mniej scen "straszących", za to większe napięcie. Ring nie wystraszył mnie w ani jednej sekundzie, a widziałam wszystkie części. Jednak Tunel wymaga pewnej znajomości japońskiej kultury, by móc wczuć się w atmosferę, jak również zdecydowanie nie jest zabijanką, gdzie flaki i mózgi latają na lewo i prawo. Widząc, jakie filmy wysoko oceniasz, więc nie dziwi mnie, że ten Ci się nie podobał. Za mało akcji, strzelanin i przeklinania? ;) To miłe, że nie jarasz się tym filmem, myślę, że to byłby komplement zarówno dla reżysera, jak i aktorów. Mówię poważnie. Japońskie kino, swoją drogą, nie stawia na efekty specjalne. Jeśli ich potrzebujesz, by docenić horror, raczej skup się na produkcjach amerykańskich. Japońscy reżyserzy zazwyczaj skupiają się na atmosferze. Swoją drogą, widziałeś japońską, czy amerykańską wersję Ringu? To wiele zmienia.
Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 3
Jason_7

zgadzam się z Jason'em. Jeszcze ani jeden azjatycki horror nie zrobił na mnie wrażenia, a oglądałam ich od groma. Zdecydowanie bardziej wolę amerykańską produkcję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones