PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484295}

Turysta

The Tourist
6,6 195 603
oceny
6,6 10 1 195603
4,2 12
ocen krytyków
Turysta
powrót do forum filmu Turysta

W takim razie "The Tourist" zapowiada się na najbardziej oczekiwanym filmem roku ;)

Enemie

Własnie przeczytałam ciekawostki i szczerze mówiąc, wolałabym Charlize
Theron... Może ten film zrewanżowałby im niezbyt udaną 'Żonę astronauty'. A
zresztą, nawet nie o to chodzi, wolałabym ją i tyle.

ocenił(a) film na 6
miss_anonymous

Poczekamy zobaczymy :) Jakoś nie widzę tego duetu ale zgadzam się brzmi ciekawie.


<za krótki>

ocenił(a) film na 6
unfeeling

http://www.johnny-depp.org/galleries/appearances/2010/03/01/ patrzcie jakie dziwne zdjęcia Deppa z tego filmu!

ocenił(a) film na 6
luiza665

Jak dla mnie to strasznie go postarzyli ;/

ocenił(a) film na 6
unfeeling

Może i postarzyli, nie wiem. Mi się osobiście podoba

luiza665

Depp na tych zdjęciach wygląda jak młody Pavarotti. Od razu widać, że przytył do roli jakieś 15 kilogramów.

unfeeling

Postarzyli? On ma już prawie 50 lat! A nie wygląda na tyle nawet na tych "postarzonych" fotach.

ocenił(a) film na 6
Enemie

Ciekawe co wzniknie z najnowszych plotek, że Depp podobno się ma wycofać z filmu.

Jak myślicie czy to prawda czy może już tworzą specjalnie zamieszanie?;]

unfeeling

Chodzi Ci o te plotki że Vanessa Mu zabroniła? Daj spokój, przecież nie ma mowy żeby tabloidy sobie taki temat jak "romans" Angeliny z Johnny'm odpuściły;)

ocenił(a) film na 5
Enemie

http://film.interia.pl/wiadomosci/film/news/depp-schwytany-przez-
policje,1452539 - tutaj też zdjęcia z filmu ;>

ocenił(a) film na 6
moonvelvet

Wy sobie chyba żarty robicie! Johnny w Pradze?! Do tego Angelina? Toż to jest spełnienie moich marzeń! Kolejny powód, dla którego trzeba powrócić do Pragi ;) Nieposzanowaniem świętości byłoby tego nie zobaczyć! Co do wyglądu to nie uważam, by go mocno postarzyli, tylko trochę zbyt zarośnięty jest... Raczej sprawia wrażenie nieestetycznego...

trojan666pl

uhu, jak dla mnie trochę zbyt PRZErośnięty... tak jakby odrobinę utyty ;) ale oczywiście nie zmienia to faktu że na film czekam z niecierpliwością ;p

day_n_night

Angelina w tym filmie wygląda nieziemsko. Do tego ona i Deep razem. Nareszcie szykują się jakieś dobre filmy.

kamil10025

KTO TO JEST DEEP?

Enemie

nie zapominajmy o Paulu Bettanym, który też fenomenalnie gra :)

halfblood_princess

Tak ale niestety trzeba przyznać że to Jolie i Deep przyciągną najwięcej widzów do kina.

ocenił(a) film na 6
kamil10025

Nie wiecie może kiedy są te zdjęcia w Pradze? Bo umrę jak nie zobaczę!!!

kamil10025

Nie mogę zaprzeczyć. Jednak dzieje się tak dlatego, że Depp I Jolie wspaniale grają głównie pierwszorzędne role w bardziej znanych filmach, a Bettany gra również wspaniale, ale w mniej znanych filmach. Powiem szczerze, że mnie bardziej do kina przyciąga Bettany, chociaż Deppa też nie potrafię sobie odmówić. To byłby grzech przepuścić ten film :)

halfblood_princess

Też tak uważam. Już się nie mogę doczekać premiery.

kamil10025

Wciąż piszesz o tym Deepie, kto to? Bo nie znam gościa.

Enemie

Z tym najbardziej oczekiwanym filmem roku to bym nie przesadzała. W 2011 roku będzie o cała masa z pewnością bardziej kasowych i głośnych produkcji. Jednak można na pewno śmiało stwierdzić, że jest on w czołówce tych, na które kinomanii czekają z niecierpliwością.,

ocenił(a) film na 7
Enemie

Zdecydowanie zgadzam się z miss_anonymous. Też wolałabym Charlize Theron i ogólnie myślę, że by do tego filmu pasowała ;)

BeautyAndStupid

Mi Charlize Theron by nie przeszkadzała ale po zdjęciach Angeliny jednak bardziej ona mnie zachęca do obejrzenia. Choć Charlize też jest ładna.

ocenił(a) film na 6
kamil10025

Charlize ciągle widzę w "Adwokacie Diabła", więc mało by mi pasowało... Angelina miała wiele dobrych ról, które według mnie pobija ta z "Przerwanej Lekcji Muzyki", więc chyba bardziej mi pasuje tam Angelina. Lubię Jolie w akcji i z bronią :D

trojan666pl

To jakie to niby role? Bo właśnie najczęściej jej się zarzuca, że oprócz tego nic poważniejszego nie zagrała. Charlize z kolei miała parę ambitnych ról.

Enemie

wiadomo, że tam gdzie Johnny tam coś fajnego się powinno wydarzyć i na bank warto się do kina wybrać, nie wiem sama co myśleć o duecie z Angie - może być ok, ale najbardziej to mnie ta historia odstrasz - jakaś taka tania i mało ambitna, no nie wiem sama...

użytkownik usunięty
Enemie

Nie zapominajmy o Rufusie Sewellu... ;-)

użytkownik usunięty

Bez przesady, że Angelina nie ma żadnych ambitnych ról, ona wbrew pozorom nie tylko lata z bronią po ekranie. I nie mówię tu tylko o Przerwanej lekcji muzyki, ale też o Prawdziwych kobietach, Cenie Odwagi, Bez granic, Co za życie, Oszukanej, George Wallace, Gia... znalazłoby się nawet więcej niż u Theron.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones