PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484295}

Turysta

The Tourist
6,6 195 603
oceny
6,6 10 1 195603
4,2 12
ocen krytyków
Turysta
powrót do forum filmu Turysta

dlaczego jego kości policzkowe zniknęły pod pućkami :(

ocenił(a) film na 7
spidergirl151

Też to zauważyłam :/ Ale wg. mnie to tylko tymczasowe i na potrzeby filmu bo oglądając jego zdjęcia do Piratów lub z wakacji na Hawajach wygląda normalnie, jak wcześniejszy Johnny.

użytkownik usunięty
foxiii93

moze po prostu troche sie roztyl sam z siebie, w koncu ma juz swoje lata dziewczyny :/

Myślałyście, że on nigdy nie zmieni się........to było jasne.....nikt nie może wyglądać wiecznie jak 30- latek.......
I było do przewidzenia, że jak przytyje nieco dzewczyny znajdą sobie nowy obiekt "filmowych" uczuć...
Dajmy na to np. L. DiCaprio.przytył i niestety nastolatki szybko pocieszyły się nowymi "ciasteczkami"

ocenił(a) film na 3
agnieszka_kozinska

Wkurzaaaa mnie takie coś strasznie.
Dla mnie Leo nadal jest boski (z wyglądu) a Johnny też nie będzie wieczny, jednak.. co z tego? To świetny aktor.

spidergirl151

przypadkowy, przeciętny, nieśmiały turysta, czyli zwykły facet.
to będzie chyba jego najtrudniejsza rola ;D

ocenił(a) film na 7
kino_maligna

z którą sobie i tak wybitnie poradzi ;). wg istnieją jakieś wątpliwości ;]

spidergirl151

ojej to musisz sobie znaleść inny obiekt jak patrzysz jedynie na jego wygląd w filmach ;))

spidergirl151

wydaje mi się, że on przytył tylko do roli..
zdjęcie z sierpnia tego roku:
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/08/17/article-1303591-0ACEFF52000005DC-607_4 74x608.jpg

ffeater

Uff, ogromne pocieszenie.

spidergirl151

No racja. Szkoda. Ale teraz i tak fajnie wygląda ;)

ocenił(a) film na 9
xkasia95

Johny był, jest i będzie najseksowniejszym facetem hollywood ;D . Mi się jego pućki podobają :)

ocenił(a) film na 10
Anna_

Podpisuje się obiema rękami pod tym co napisałaś Anno.
Nie chce nikogo młodszego,chce Johnny'ego który
z pućkami czy też bez był, będzie i jest moim ulubionym aktorem.

ocenił(a) film na 6
spidergirl151

niech ma jak to określiłaś ,pućki' i tak jest genialny, a przy jego geniuszu nie wiadać żadnych niedoskonałości o ile można w ogóle twierdzić, że je ma. ;)

spidergirl151

Johnny jak i Angelina wyglądają staro w tym filmie (przynajmniej mam takie wrażenie po obejrzeniu zwiastuna). Co w żadnym stopniu nie umniejsza mojego uwielbienia dla Deppa :) Ogólnie film zapowiada się interesująco i na pewno go obejrzę ;)

spidergirl151

Jestem facetem. Uwielbiam Deppa. Z 'pućkami' lub 'papućkami' wygląda sympatycznie i trochę zabawnie :P
Ale jak na zwykłego turystę jest za ładny... :P

ocenił(a) film na 7
spidergirl151

Spokojnie dziewczyny - nie ma się co martwić ;) Johnny już wrócił do swojego wcześniejszego wyglądu (choć w tym filmie dla mnie i tak wygląda bosko) a jego nadwaga mogła być spowodowana między innymi, że z tego co wiem rzucił on palenie (i dobrze!) a wiadomo, wtedy zawsze trochę się tyje. Mam nadzieję, że teraz każdy będzie patrzył nie tylko na śliczną buźkę ale także na wspaniałą grę tego utalentowanego aktora!

spidergirl151

też mi było smutno z tego powodu ... przecież "Marzyciel" był w sumie nie dawno(a wyglądał tam bosko-kości policzkowe :p) i tragedią byłoby gdyby przecudny Dżony by sie aż tak zmienił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones