PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484295}

Turysta

The Tourist
6,6 195 603
oceny
6,6 10 1 195603
4,2 12
ocen krytyków
Turysta
powrót do forum filmu Turysta

dużo już tej angeliny???tak wg to bym wolała w takim filmie zobaczyc Julie roberts a nie tą anorektyczkę

basik_12

Moim zdaniem jest świetną aktorką, i bardzo się cieszę, że to ona zagra z Depp'em ;D

basik_12

a Julia nibz jest piękna, naprawdę ;)
nie lubisz Angeliny to nie oglądaj, po problemie.

basik_12

Raz na zawsze sobie to zapamiętaj Angeliny Jolie nigdy nie za wiele i nigdy dość tak samo jak Nicole Kidman albo Meryl Streep. Jej powalającą urodę mogę oglądać 24 godzina na dobę. Nie dość że bardzo sexowna, uwodzicielska to jeszcze zabójczo piękna. Mógł bym tak w nieskończoność wymieniać. Właśnie doszedłem do wniosku że chyba zrobię sobie taki maraton i obejrzę większość filmów z jej udziałem a zacznę od Tomb Raidera bo najbardziej mi się tam podobała, później Pan i Pani Smith przerwana lekcja muzyki, Wandet, Salt, i tak dalej i tak dalej. Przymierzam się także do Kidman ale to sobie muszę rozplanować ponieważ ona ma więcej filmów w swoim dorobku i raczej w ciągu jednego wieczora nie dał bym rady. ANGELINA JOLIE GÓRĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
kamil10025

A ja Kamilu się z Tobą zgodzę. Angelina jest boska . Zgadamy się kiedyś, i razem spędzimy 24 ha na dobę, przy urodzie Angeliny :) . Przebiją urodą większość aktorek :) (nie chcę mówić, że jest najpiękniejsza, bo każdy ma wady i zalety)
Kidman i Streep też są fajne ;D .

Julia Roberts, może nie jest brzydka, ale bez przesady, żeby uważać ją za bóstwo i dawać tytuł najpiękniejszej kobiety . Lekka przesada . osobiście mi nie przypada do gustu . ------------------> http://www.pudelek.pl/artykul/9751/julia_roberts_smierdzi/

basik_12

A pro po jeszcze Juli Roberts do niej nic nie mam ale jednak nie pasowała by mi w takiej roli. Bardziej ją widzę w komediach. Ale to tylko moje zdanie i nie wszyscy muszą się ze mną zgadzać.

basik_12

Tak szczerze to nie lubię Angeliny, ale myślę, że do tego filmu doskonale się nadaje. Mi też Julia Roberts kojarzy się z komediami.

ocenił(a) film na 6
Shrew27

eee. dokładnie zgadzam się, że Julia bardziej do komedii. Angie jest stworzona do filmów akcji, bijatyki, broń, noże, spiski ona ma to we krwi. Jest przepiękną aktorką czego nie można powiedzieć o Roberts nie rozumiem dlaczego została wybrana najpięknięjszą kobietą świata jak dla mnie już Bullock jest ładniejsza od niej nawet Polska Cielecka ;

umc__

Dobrze można powiedzieć że Julia Roberts nie do wszystkich filmów się nadaje ole powiedzieć że jest brzydka to już grzech. Wiadomo nie jest się wiecznie młodym ale uważam że nadal mas swój urok.

ocenił(a) film na 7
basik_12

Sądzisz że Angelina jest anorektyczką ????? No comment ...

ocenił(a) film na 8
basik_12

Też tak uważam. Lubię Julię jak i Angelinę, ale Julię chyba bardziej i chociaż muszę przyznać, że rzeczywiście nie pasowałaby do tego filmu, to mogłaby częściej grać, bo ostatnio mało ją widać, a to jak dla mnie odbywa się z wielką szkodą dla wielu produkcji, bo jest niewątpliwie wybitna aktorką. Ona jest zawsze tą przysłowiową wisienka na torcie filmu, w którym gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones