PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774850}
7,8 58 542
oceny
7,8 10 1 58542
5,3 9
ocen krytyków
Twardowsky 2.0
powrót do forum filmu Twardowsky 2.0

Jeśli wieżyc najnowszym doniesieniom prasowym pod koniec 2019 roku ma się pojawić trzecia - tym razem pełnometrażowa część filmu o przygodach Jana Twardowsky'ego, wyreżyserowana oczywiście przez Tomasza Bagińskiego. W roli tytułowej nadal świetny Robert Więckiewicz. Czekam z niecierpliwością!

ocenił(a) film na 10
jacek1_marciniak

Jesteś już drugą osobą, która o tym tu pisze, jakbyś nie zauważył, ale żaden z Was nie raczył rzucić żadnego linka do tej rewelacji. Takiego niewiarygodnie brzmiącego niusa wypadałoby chyba podeprzeć linką do jakiegoś źródła, nie sądzisz?

jacek1_marciniak

Ja też. Śledzę twórczość Pana Tomasza Bardzo dokładnie i wiem, że jest On kompletnym Artystą. Mnie do kompletnego jeszcze trochę brakuje, ale z przyjemnością zagrałbym półdyktatora galaktyki - Imię JEGO jest było i będzie CZTERDZIEŚCI I CZTERY.

Nie wiem jednak czy taka rola jest przewidziana w scenariuszu? Nie wiem nawet kogo pytać.

Mimo tęgiej głowy łapię raczej wszystko z delikatnym opóźnieniem i dopiero niedawno odkryłem wszystkie aspekty 'Przebudzenia Mocy'

Zapraszam do śledzenia @Pieśń o Vaderze

PZDR OVER 9000

jacek1_marciniak

A jeśli nie wieRZyć?;>

ocenił(a) film na 8
jacek1_marciniak

Lata mijają, a tu nic

ocenił(a) film na 8
Artanis

Bagiński ma za dużo roboty dla Netflixa, żeby się takimi pobocznymi filmikami zajmować :(((

ocenił(a) film na 8
nubia

Szkoda. Mam nadzieję, że Allegro sypnie groszem i jednak namówi Go do współpracy

ocenił(a) film na 8
Artanis

Tym bardziej, że ten ostatni film, który zrobił jest takise ;) W legendach może pokazać całą swoją kreatywność, a przy oglądaniu Rycerzy miałam wrażenie, że już to oglądałam w setce wersji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones