PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603016}

Twixt

4,5 995
ocen
4,5 10 1 995
5,0 3
oceny krytyków
Twixt
powrót do forum filmu Twixt

val kilmer w roli głownej? tylko nie to ! nie wiem czy tylko ja mam takie zdanie o nim ostanio!/
ale ostatnio wlasnie nie widzialem zadnego dobrego filmu z nim!?chyba ze copola bo przycisnie !

enopoland

To może być najlepszy film Kilmera od wielu lat. Będą trailery wyjdzie film się okaże czy to koniec Val'a czy wróci do formy.

enopoland

Nie bój żaby, Coppola go poprowadzi, nie zrobi z jego kreacji diamentu, ale jakoś zabłyśnie.

enopoland

"Felon", polecam

maciekozi

oj tak, dobra kreacja Kilmera

ocenił(a) film na 3
maciekozi

Wszedłem w ten temat tylko po to, żeby napisać "FELON":-) Miło, że nie ja jeden mam takie zdanie, poza tym to istotnie, w ciągu ostatnich 9-10 lat Kilmer gra w samych filmach przeciętnych, a jeszcze częściej w kompletnych gównach (mowa tylko o rolach pierwszoplanowych, bo w kilku dobrych filmach zagrał w tym czasie, ale to były tylko małe rólki), a wielka szkoda, bo to jeden z moich ulubionych aktorów, w latach 90-tych wymiatał:-)

użytkownik usunięty
enopoland

Jedyny aktor jaki bylby jeszcze mniej odpowiedni na obsadzenie roli glownej, ktory przychodzi mi w tej chwili do glowy, to chyba Steven Seagal ;)

enopoland

trzeba było oglądnąć Kiss Kiss Bang Bang...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones