PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235470}
5,9 183 081
ocen
5,9 10 1 183081
4,2 19
ocen krytyków
Tylko mnie kochaj
powrót do forum filmu Tylko mnie kochaj

Co za bezsens...

ocenił(a) film na 1

Jak to możliwe ,że on jej w ogóle nie poznał ? Rozumiem ,że może był naćpany jak ją **** no ale chodzili razem do jednej szkoły więc to dziwne ,że nawet ją nie skojarzył...

Sam fakt jak kilkuletnia dziewczynka doskonale odgrywa intrygę wymyśloną przez mamusie ... No i babka rodzi dziecko i po tak długim czasie nagle wymaga miłości dla siebie i dla dziecka od faceta , który nic przez ten czas o tym nie wiedział.
No i mamy historie rodem z bajki. On piękny, mlody i bogaty, ona tak samo. Naprawdę bardzo życiowy film :/

ocenił(a) film na 10
Bourjois

XDDDDDDD

ocenił(a) film na 9
hawu333

Dlatego to jest film . Komedia !!! Po 1 poznał ja bo mówił że skądś ja zna A po 2 rozumiem że dla Pani najlepsza opcja filmu życiowego będzie jakiś dramat xD

Bourjois

Ale kojarzysz że to nie jest film dokumentalny tylko bajka dla dorosłych?

użytkownik usunięty
Bourjois

Nie wiem jak ty, ale ja nie znałam wszystkich ludzi z mojego liceum, więc po latach mogłabym nie pamiętać, że był ktoś taki.
Czy Julia czegoś od Michała wymagała? Właśnie sama mówiła, że nie. Chciała, żeby poznał ją, ich córkę i podjął decyzję. Scenariusz jest nieco oderwany od rzeczywistości, ale taki właśnie miał być - lekki, przyjemny, niewymagający.

I nie pamietalabys z kim spałaś?

użytkownik usunięty
micro_fw

Wystarczyło czytać ze zrozumieniem i nie marnowałbyś swojego i mojego czasu. Mój post był odpowiedzią na "Jak to możliwe ,że on jej w ogóle nie poznał ? Rozumiem ,że może był naćpany jak ją **** no ale chodzili razem do jednej szkoły więc to dziwne ,że nawet ją nie skojarzył...".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones