PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11291}
7,1 2 486
ocen
7,1 10 1 2486
7,3 6
ocen krytyków
Tylko strach
powrót do forum filmu Tylko strach

Podobno ta scena, w której Korwin udziela wywiadu, była nagrywana na żywca i Korwin nawet nie wiedział, że występuje w filmie, tylko udziela wywiadu do TV i dopiero po iluś tam latach dowiedział się, że wystąpił w filmie. Sam tak pisał na swoim blogu.

Axel

I nie zdziwiło go, że wywiad przeprowadza z nim Anna Dymna? :)

użytkownik usunięty
Ponik_Kolny

Ha! właśnie, celna uwaga. Wtedy KM był jeszcze chyba posłem

ocenił(a) film na 8
Ponik_Kolny

Myślę, że się zgrywał. On często udaje (to znaczy podejrzewam, że udaje), że nie orientuje się w tzw. kulturze popularnej. W czasach szału na Ich Troje twierdził, że nie ma pojęcia, kim jest Michał Wiśniewski :) To oczywiście niczego nie dowodzi, po prostu Korwin-Mikke już tak ma. Ale żeby nie wiedział, że gra w filmie - w to nie uwierzę.

LiLuLa

Korwin w ogóle jest postacią fantastyczną

Ponik_Kolny

A kto aktorom broni prowadzić program telewizyjny? Chociażby Zamachowski prowadził program na TVP. Kamelowi zdarzyło się grać. Pewnie wielu innych. Nie ma tu żadnych przeszkód.

A czy wiedział, to inna sprawa.

Axel

Typowe dla korwina zagranie, wszystko pod publikę. Zawsze coś palnie, wymyśli, żeby tylko dzieci i pełnoletnia młodzież go uwielbiała.

użytkownik usunięty
ulifont

Niestety to celebryta więc show must go on.

ocenił(a) film na 8
Axel

Pewnie miał na myśli "Wtorek" :)

Axel

Ha, przeczytałem ten post akurat podczas słuchania Janusza Korwin-Mikkego na jego kanale na YouTube. :)

ocenił(a) film na 7
Axel

Bez sensu. Za publikacje czyjegoś wizerunku bez zgody jest paragraf, więc JKM musiał o tym wiedzieć. Ten stary dziad ma to do siebie, że kocha rozgłos, więc nie mógł sobie przepuścić okazji na wykorzystanie jego wywiadu w filmie.

Axel

To pajac, któremu nie można wierzyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones