PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38466}

Tysiąc oczu doktora Mabuse

Die Tausend Augen des Dr. Mabuse
6,2 141
ocen
6,2 10 1 141
Tysiąc oczu doktora Mabuse
powrót do forum filmu Tysiąc oczu doktora Mabuse

dr Mabuse

ocenił(a) film na 10

Oglądałem dwie poprzednie części a ten film niestety tylko we fragmentach...bardzo mną poruszyły. Cała seria z dr.Mabuse, to niesamowity wątek wplatąjący się w moje życie od dzieciństwa.

silen

masz gdzieś dostęp do tej serii? prosze o kontakt lenaa_magdaa@tlen.pl, chciałabym zagłębić sie w kino langa, jednak tych filmow jest b.duzo i niektore ciezko zdobyc. pozdrawiam

kimonoxi

Wszystkie bez problemu znajdziesz w sieci, choćby na piratebay. Ewentualnych antypirackich purystów uprzejmie informuję, że Lang i inni twórcy tych filmów niestety od dawna nie żyją, a prawa autorskie już wygasły.

aklekot

nie jest to do końca prawda, po pierwsze nie minęła jeszcze odpowiednia ilość lat po śmierci autora, a po drugie większość filmów (szczególnie tych lepszych) traktuje się jako dobro narodowe i prawa do nich posiadają kraje w których te filmy powstały, po za tym nie wiem też jak sprawa wygląda sądownie, być może rodzina Langa przejęła prawa, to trzeba by sprawdzić dokładnie, ja niestety nie mam na ten temat informacji, ale z drugiej strony nie przejmowałbym się prawami autorskimi, kino jest dla ludzi, kiedyś kosztowało centa, a dzisiaj wymyślają jakieś niebotyczne kwoty!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones