PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35455}

Uciekający pociąg

Runaway Train
7,0 14 430
ocen
7,0 10 1 14430
6,7 6
ocen krytyków
Uciekający pociąg
powrót do forum filmu Uciekający pociąg

jak zwykle Eric Roberts gra czarny charakter , jest do tego stworzony !

nathalie34

Właśnie leci na tvn7. Nie wiem, jak to możliwe, ze tego filmu nie widziałem?Zapowiada się na rewelacyjne, klasyczne kino akcji z klimatem. Uwielbiam Alaskę i zabójczą zime ( w telewizji:)) więc oglądam!:_

ocenił(a) film na 10
nathalie34

Roberts sprawdził się też jako bohater pozytywny, polecam "Najlepszych z najlepszych"...

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

dziękuję , na pewno obejrzę :)

ocenił(a) film na 10
nathalie34

Sprawdzę...

nathalie34

Taki "niepowstrzymany" z lat 80-tych, ale do obejrzenia na raz - polecam! Czarne role dobrze zagrane i to byłoby na tyle ;)

ocenił(a) film na 10
nathalie34

On nie był typowo "czarny", on był niejednoznaczny, jak większość bohaterów. Manny - z jednej strony wzór dla więźniów za swoją bezkompromisowość i walkę z nieludzkim naczelnikiem, a z drugiej "bestia" zmuszająca kompana Bucka do narażania życia dla ratowania swojej dupy. Buck to samolubny prymityw, a jednocześnie gość.który chce bronić Sary nawet wbrew swojemu idolowi Manny'emu. Jedynym schwarzcharekterem jest Ranken, bo on w każdej scenie pokazuje sadyzm - gdyby miał możliwość żyć w III Rzeszy, pewnie zostałby strażnikiem w kacecie.

ocenił(a) film na 6
Paablo

Moim zdaniem Buck to niedoświadczony głupek, który za dużo gada. Taki prosty chłopak, ale na pewno nie czarny charakter.

ocenił(a) film na 10
qqryqu

Odniosłem takie samo wrażenie

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

nie rozumiem jak ktos mogl nazwac go czarnym charakterem :)

ocenił(a) film na 10
jasiu15

Na upartego można tak twierdzić(choć ja tak wcale nie uważam),ostatecznie Buck to kryminalista,który uciekł z więzienia o zaostrzonym rygorze :)

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

oh men...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones