PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35455}

Uciekający pociąg

Runaway Train
7,0 14 417
ocen
7,0 10 1 14417
6,6 5
ocen krytyków
Uciekający pociąg
powrót do forum filmu Uciekający pociąg

Film ten jest dowodem na to żeby nie sugerować się oceną na filmwebie. Nie wiem jak to możliwe że ten film ma tak niską ocenę. Czy polacy mają jakiś wypaczony gust? Jak można nie docenić wartości tego filmu. Genialna gra aktorska zarówno Erica Robertsa jak i Johna Voigta. Niesamowite udzwiękowienie i klimat ukazujący pędzącego kolosa przez mrozną Alaskę. Tempo akcji jest zawrotne, film ten jest idealnym przykładem świetnego filmu akcji. Jest w nim wszystko co potrzeba w takim kinie i do tego może bez nowoczesnych efektów jakich nie było w tamtych czasach. I do tego ta poetycka wręcz końcówka nadaje mu głębsze przesłanie niż w zwykłym filmie akcji.

ocenił(a) film na 9
Robson293

Tego filmu po prostu nie puszcza się w żadnej telewizji, bo jest za mało komercyjny. Nawet PiSiacka telewizja, mająca ponoć za pieniądze z "abonamentu" pełnić jakąś misję, niewiele sie już różni od papkowatego Polsatu: pełno reklam i głupkowatych serialików. W filmie nie ma dowcipów o seksie, nabijania się z księży, nie ma cycków, to co się dziwić? Nawet gdyby puścili to zapewne około 1 w nocy.

ocenił(a) film na 9
Robson293

Bardzo dobry film.... Widziałem kilka razy... Ale chętnie obejrzałbym jeszcze raz... Lubię wracać do fajnych starych dobrych filmów... ;)

ocenił(a) film na 5
Robson293

Polacy mają bardzo różnorodne gusta, jak wszystkie narody, natomiast jaki gust mają polacy, tego nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones