PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219650}

Ukojenie

Solace
6,8 35 858
ocen
6,8 10 1 35858
Ukojenie
powrót do forum filmu Ukojenie

9/10

ocenił(a) film na 9

Myślę że za bardzo nie trzeba reklamować tego filmu , ten film koniecznie trzeba obejrzeć . Świetna rola Hopkinsa , ciekawy scenariusz , oraz bardzo dobra muzyka (choć mało ) . Jak dla mnie "majstersztyk". Jedyny szczegół który mnie zdziwił to zatrudnienie Farrella . On po prostu nie pasował do roli jaką zagrał . POLECAM.

ocenił(a) film na 8
welna23

Zgadzam sie z Toba swietny film ,kapitalny Hopkins ale to akurat zadna niespodzianka.Szkoda ze coraz mniej jest takich aktorow:Hopkins De niro Al pacino Freeman klasyka.Mi akurat podobala sie rola Farella dal rade co przy Hopkinsie nie jest latwne.Dobry pomysl zastawienie Farella tego zlego ,mlodego wprowadzajacego w swoj "swiat" swoje przeciwienstwo Hopkinsa...

ocenił(a) film na 9
flisek1987

...no z Twojego punktu widzenia to muszę przyznać rację! Może jestem uprzedzony do Farella?
:)

ocenił(a) film na 8
welna23

nie bez przeczyny ale tu akurat w porządku dla mnie.Zobaczymy jak dalej ...

ocenił(a) film na 7
welna23

zgadzam się, Colin tez mi w ogole nie pasowal w tym filmie

ocenił(a) film na 7
welna23

Oj tak, majstersztyk

ocenił(a) film na 3
welna23

Majstersztyk? Bliżej mu raczej do filmów klasy B. Nudny i efekciarski. Napięcie jak na grzybobraniu. Hopkins z tą samą manierą zadumanego, małomównego ekscentryka. Jeffrey Dean Morgan to aktorskie nieporozumienie, reszta obsady też. Farrella nie lubię.

ocenił(a) film na 9
PiranhaSon

Myślę że nie mamy o czym rozmawiać po tym jak zobaczyłem twoje oceny filmów! Sądzę że masz poważne kompleksy i mamusia za szybko odstawiłam cię od CYCA! No i teraz postępujesz i robisz wszystko na przekór !GAMONONIU. Pozdrawiam Twój wielbicie .

ocenił(a) film na 3
welna23

Cóż, pewnie masz rację. Przeglądając Twój gust filmowy można stwierdzić, że nie byłaś w ogóle karmiona "cycem". Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
PiranhaSon

Najważniejsze jest mieć gust!!! Gorzej jak w twoim przypadku się go nie ma.
Nie płacz jesteśmy wszyscy z Tobą.

ocenił(a) film na 6
welna23

Zwrócił ktoś uwagę, że role Hopkinsa i Farrella powinny być z sobą zamienione? Co prawda gdyby tak było dostalibyśmy bardziej wtórny motyw (stary wciąga młodego) ale za to można by z filmu wyciągnąć więcej. Hopkins i tak jechał Hanibalem więc wiele złego by się nie stało w takim odwróceniu ról ale za to Farrell mógłby mieć naprawdę dobrą rolę z bardzo dobrą końcówką; tylko że jego córka byłaby młodsza. Jak wam się widzi taka zamiana? Nie wyszło by lepiej?

ocenił(a) film na 9
szkarlant

...moim skromnym zdaniem uważam tylko ze Farrell za bardzo nie pasuje do tej roli . Dlaczego? Grając przy Hopkinsie nie można być , tylko "podrzędnym" aktorem.Choć przez ostatnie czasy Farrell otrzymuje coraz to lepsze role. ...ale na pewno nie ambitne.

welna23

Mam podobne zdanie, także dałam ogolną 9 ale przede wszystkim dałam ją za Hopkinsa,który z kolei otrzymał 10. Uwielbiam go w filmach bo ma niesamowite wyczucie i wie jak dobrze zagrać daną postać ! Żaden film z jego udziałem nie może być zły. Co do Farrella też go nie lubię i powiem szczerze... film był ekstra aż do momentu gdy Farrell i Hopkins sie nie spotkali i tam zaczeli miec te wspolne sceny. Może gdyby tego morderce zagrał ktoś inny było by jeszcze lepiej ?

ocenił(a) film na 7
megan94

Poważnie 9? Najbardziej wkurzający motyw to medium, który przewiduje przyszłość :) Ale to już było w jakimś filmie z Nicolasem Cage gdzie przewidywał przyszłość na 2 minuty przed.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones