PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623169}

Ukryta prawda

Exposed
5,0 1 062
oceny
5,0 10 1 1062

Ukryta prawda
powrót do forum filmu Ukryta prawda

Poproszę o tytuł i wykonawcę piosenki z końcowych napisów:)

użytkownik usunięty
smynia5

wiem, że nazywa się here in city, ale sama też muszę znaleźć wykonawcę, bo nie ma nic konkretnego na yt. Jak będę wiedziała, dam znać :)

użytkownik usunięty

poszukałam filmu online i przewinęłam na napisy, bo tam było podane, ale nigdzie teraz tej piosenki nie mogę znaleźć >.<

smynia5

Przeszukalam yt, Google i nić wiec obawiam się że bedzie ciezko. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
anulka7727

dziwi mnie to, że nigdzie jej nie ma ;/ oni skądś musieli wytrzasnąć tą piosenkę, a jakby jej nawet nie było ;c chyba nagram sobie z napisów na tel. Kurczę, podali piosenkę, kto napisał tekst, muzykę i coś tam jeszcze, ale żeby nigdzie jej nie było to jakaś paranoja...

ocenił(a) film na 5

Też przeszukiwałam po nazwiskach twórców ścieżki dźwiękowej i nic :( Na prawdę dobry kawałek i chciałabym go przesłuchać na spokojnie i poszukać więcej utworów kobiety, która go wykonuje.

użytkownik usunięty
smynia5

Dokładnie :) ja próbowałam na początku wyszukać przez shazam, ale nic kompletnie nie mgło wyszukać co już mnie dziwiło ;/ ja ją sobie nagrałam na komórkę haha Ta piosenka jest świetna, a tak jakby jej nie było...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones