PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10028825}
6,2 6 310
ocen
6,2 10 1 6310
6,4 19
ocen krytyków
Ukryta sieć
powrót do forum filmu Ukryta sieć

Z udziałem autora, z logicznej, wciągającej powieści powstało jakieś bezsensowne coś. Szkoda Koleśnik. Reżyser kalosz.

ocenił(a) film na 7
pwf

Moim zdaniem masakra, ale nie piłą łańcuchową :) Zastanawiam się, jak ten film odebrali widzowie, którzy książki nie czytali.

LucyInTheSky

1.5h nudów z oczywistym finałem

ocenił(a) film na 7
Vixen8

Rozumiem :) Książka nie jest nudna.

ocenił(a) film na 2
pwf

Czy ja się mylę: bohater grany przez Seweryna ma 65 urodziny. W rzeczywistości Andrzej Seweryn ma lat 77 i na tyle wygląda. Dlaczego oszukują młodych widzów, że 65- letni człowiek wygląda jakby miał 12 lat więcej?

ocenił(a) film na 6
AgataMagdaZet

Dlatego, że w Polsce nadal wyrobione nazwisko ma „wejście” do każdego filmu nawet jak wynika z tego taka bzdura jak Seweryn udający 65-latka.

AgataMagdaZet

To jeszcze nic. W nadchodzącym serialu Playera 54-letnia Kuna ma grać 40-latkę.

pwf

Należało by wspomnieć o koszmarnej ścieżce dźwiękowej, która huczy, buczy i trzeszczy. Dramat.

ocenił(a) film na 3
perun_6

To prawda, film kiepski z koszmarnym dźwiękiem. Typowe dla polskich filmów.

gogra_2

Szacun dla reżysera, że odważył się na temat: "pedofilia -bez kleru w roli głównej" w przeciwieństwie do onetów, sekielskich&more...

ocenił(a) film na 2
skobrymm

Akurat w książce nie było żadnego ojca Julity a drugą ofiarą był ksiądz pedofil :)

Salmonella

Ja odnoszę się do filmu...

ocenił(a) film na 2
skobrymm

No tak, nie ma to jak czytanie w nocy, umknęło mi słowo "reżyser"

skobrymm

Wprost może nie było to powiedziane, ale można odnieść wrażenie, że ksiądz z poparzoną twarzą jak i dyrektor telewizji byli częścią tej paczki. Szczególnie sugestywnie pokazywano księdza podczas pogrzebu.

Tracker

Wrażenia odnosić można różne-dlatego napisałem co napisałem. Ciekawe jest natomiast, kogo obsadzono w roli księdza...przypadek?

skobrymm

A kogoś szczególnego obsadzili? Bo szczerze mówiąc nie sprawdzałem, kto wcielał się w księdza. Chyba, że chodzi ci wyłącznie o jego aparycję.

ocenił(a) film na 5
pwf

Fakt, książka bardzo wciągająca. Na filmie czekałam tylko na koniec, mimo świetnej Koleśnik

ocenił(a) film na 2
Roza_Bzowa

A co świetnego było w Koleśnik? Ja jej grę oceniłem 2/10, ciężko było patrzeć na ten kompletny brak mimiki, wszelkie emocje to tylko wytrzeszcz mniejszy lub większy. Dla mnie, to tylko dobiła ten fatalny film bo normalnie mimikę ma niezłą - jej znakomita rola w "Pół litra historii" jako Halina Schwarc

Salmonella

Akurat, to że ty oceniłeś jej grę na 2/10 ani nikogo nie obchodzi ani nie ma żadnego znaczenia, jedynie się skompromitowałeś pisząc publicznie, że dałeś taką ocenę bo to już małpa by była bardziej sprawiedliwa.

ocenił(a) film na 2
Tracker

O matko, że też trafił mi się idiota do dyskusji :(

Salmonella

Do dyskusji? Pariasie intelektualny, ty nie prowadzisz żadnej dyskusji, tylko napisałeś głupotę na poziomie ameby i jeszcze jesteś z niej dumny.

ocenił(a) film na 2
Tracker

Z takim podejściem to ty chyba nawet w lustro plujesz, musisz być rozrywką w towarzystwie :)

Salmonella

W towarzystwie to ja dostarczam rozmówcom uczty intelektualnej, ty natomiast idź oglądać Gumisie, tam jest twój poziom.

ocenił(a) film na 8
pwf

A mi tam się podoba taka adaptacja.

ocenił(a) film na 6
pwf

Strasznie nudna środkowa godzina, bo początek nawet spoko i końcówka dobra, ale w środku się nic nie dzieje. W czym zasługa w dużej mierze reżysera, który nie umie zrobić emocjonującej sekwencji śledzenia czy jakiejkolwiek innej akcji. Ta ucieczka przed ochroniarzem to wyszła komicznie i bezsensownie, że ją cieć przez 5 przecznic goni. Polscy reżyserowie mają zbyt wysokie mniemanie o sobie, a nie umieją od strony technicznej tak połączyć ujęć, by budować napięcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones