PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120148}

Ultimatum

House of 9
5,7 4 605
ocen
5,7 10 1 4605
Ultimatum
powrót do forum filmu Ultimatum

zakończenie

ocenił(a) film na 3

Zakończenie obejrzałam-cudem wytrwałam przy tym gniocie, ale nie rozumiem JAKI BYŁ SENS zamknięcia tych ludzi razem? Co ich łączyło? Doszukiwałam się większej "głębi" ale ni uja nie znalazłam. Czekam z niecierpliwością i ziewaniem do końca, myśląc,że się wyjaśni - "po cholerę ktoś ich zamknął" ? Przeczuwałam,że to może ksiądz wpadł na jakiś pomysł "Nawracania" niewiernych, potem, że może będzie chodziło o 7 grzechów głównych lub o 10 przykazań-że niby każdy ma coś za uszami, a ksiądz chce ich nawrócić czy coś...Gdziee tam!
Zero przekazu, nul.

ocenił(a) film na 7
DrzwiamiWTwarz

Mówił "głos", że zostali wybrani losowo. Nie mają nic wspólnego. Mnie bardziej zastanawia fakt, że gdy weszła z workiem kasy do tego drugiego domu, nie widziałem tam 9 drzwi wejściowych, co by znaczyło, że wszyscy wchodzili tym samym wejściem, a więc ten co był pierwszy, musiał czekać na kolejne grupy, aż wejdą, wyeliminują się, przyjdzie wygrany i tak z każdą grupą kolejną. No chyba że drzwi były porozstawiane po całej rezydencji, tylko wtedy koleś by musiał nabudować tych samych domów. Mi się film podobał, ale za krótki. Mogli to dłużej pociągnąć, bo na sam koniec nagle wszyscy giną.

ocenił(a) film na 5
foxmeister

Kolejny pokój, to po prostu kolejny etap. Mając pieniążki będą jeszcze bardziej chciwi na resztę kasy.

ocenił(a) film na 8
DrzwiamiWTwarz

Nie wiem czemu akurat ten film się komuś nie podoba z tego powodu, że nie ma niby przekazu - masa filmów jest podobnych, a ludzie chwalą i prześcigają się w wymyślaniu własnych dorobionych interpretacji ;)
Jak dla mnie możliwości są dwie: wszyscy ci ludzie wyszli, ale są zestresowani, to nie jest życie dalej i bohaterka obserwowanej przez nas grupy wtedy to sobie uświadamia.
Druga możliwość: czekają aż się uzbiera kolejna dziewiątka i gra będzie toczyć się dalej - tak jak w życiu, po przezwyciężeniu trudności stajemy przed kolejnymi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones