PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569347}

Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Universal Soldier: Day of Reckoning
5,2 5 669
ocen
5,2 10 1 5669
Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Myślę,że tak,tyle,że bardziej taką podtrzymującą postać,odgrywającą integralną część w całej
historii.No i w finale było go więcej.W sumie rola dosyć spora.

ocenił(a) film na 6
aza_0_9_z_

Jeżeli tak Twoim zdaniem wygląda główna rola, to ja dziękuję. Przecież on razem z Dolphem byli tam jako dodatki. Może i pojawili się na kilka scen, ale główne skrzypce grał Adkins.

ocenił(a) film na 9
karoman4

No tak.Za mało go było.I to był dla mnie drobny minus filmu.

ocenił(a) film na 8
aza_0_9_z_

Istotna rola, lecz raczej jako przekazanie pałeczki Adkinsowi, który może zostać nową centralną postacią UniSolów. Jeśli kolejne filmy będzie reżyserował Hyams i w tym stylu dodawał świeżej krwi, to jestem za.

ocenił(a) film na 9
Mister M.

Ja również.

P.S
I szkoda,że nie wyjaśnili co się stało z Luciem Devreaux,że stał się taki zły.Na końcu trzeciej część odbiega,byłem ciekaw gdzie odbiegł.Szkoda,że nie wyjaśnili.

ocenił(a) film na 8
aza_0_9_z_

Hahaha w ogóle nie pamiętałem że odbiegł xD Nie no jak dla mnie to mogą Devreaux jeszcze wsadzić epizodycznie do następnej części, jako wroga, albo mentora Adkinsa. W końcu unisole wracają i wracają... :P Byle podtrzymać klimat, zostawić Adkinsa i zwiększyć budżet!

ocenił(a) film na 9
hellblazer

Dokładnie.

ocenił(a) film na 8
hellblazer

Jeśli założymy, że Hyams pokazał bezsensowną egzystencję UniSoli (m.in. poprzez szare, zniszczone otoczenia czy emocjonalną martwotę) i, że Deveraux to jedyny UniSol, który posiada większą świadomość swojego istnienia, można przyjąć, że sprzeciwił się on takiej bezsensownej egzystencji. W końcu, co czeka takiego UniSola? Żadna przyszłość, żadnych uczuć, brak możliwości kontaktu fizycznego, więc w mroczniejszej wizji Hyamsa Deveraux stworzył ruch oporu wobec swoich stwórców. Dlatego odbiega w Regeneracji. Odbiega, bo ma ambicje i marzenia, a by je zrealizować musi uwolnić się od tych, co nim rządzą - a, że to kino akcji, to jest tylko jeden sposób na wyzwolenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones