PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11387}

Uniwersalny żołnierz

Universal Soldier
6,6 35 405
ocen
6,6 10 1 35405
5,7 7
ocen krytyków
Uniwersalny żołnierz
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz

No właśnie goladajac film znalazłem chyba dwa błędy. Pierwszy jest podczas akcji na tamie. Universalni żołnierze dopływaja do tamy po czym wspinaja się na nia i likwiduja terrorystów ale ich ubrania i ekwipunek sa suche (przypominam ze cała akcja miała trwac nie dłuzej niz 8 minut więc nie moglim wyschnać)Drugi bład znalazłem we fragmencie dziejacym sie na Pustyni a dokładnieja tam gdzie Luc pozbywał się pluskwy. We wcześniejszych scenach widać ze ciężarówka Universalnych podjechała blisko budynku, natomiast podczas jego wybuchu (Widok z góry) cięzarówka nagle gdzieś znikneła. Ciekaw jestem czy ktos inny tez to zauwazył.

TUCZNIK

hehehe masz u mnie dyche za spostrzegawczość - to takie dwie małe żalosne wpadki w tym filmie i tez je dostrzeglem - ale pamietaj że to klasyczny film łubudu i odbiorca przeciętny z pewnoscią tych śmieszkow nie zauważyl a nawet gdsyby to i tak pewnie by o to nie dbał bo film spewnoscią skupialby go tylko na jednym - kiedy belgijska brukselka spuści lomot szwedzkiemu salami;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones