PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007295}

Upadek: Sprawa Boeinga

Downfall: The Case Against Boeing
6,8 2 522
oceny
6,8 10 1 2522
Upadek: Sprawa Boeinga
powrót do forum filmu Upadek: Sprawa Boeinga

Cześć,
Jestem świeżo po obejrzeniu filmu. Nie widziałem lepszego filmu jak w prosty i przystępny sposób pokazać osobom odpowiedzialnym za firmę wagę jakości i bezpieczeństwa. Jak istotne są wartości jakie sobie przyjmujemy jako kluczowe, jak w nie wierzymy i jak w momentach kryzysu przy nich zostajemy.

ocenił(a) film na 6
dymek1992

Odpowiedzialni za firmę mają gdzieś bezpieczeństwo, liczą się tylko zyski, a im firma większa, tym bardziej liczą się jedynie zyski. Wszystkie firmy jednym głosem mówią "dla naszej firmy najważniejsze jest bezpieczeństwo" i wszelkie parafrazy tego zdania, ale są jak Sean Connery który siedzi na Bahamach i mówi "kocham Szkocję !"

dymek1992

W momencie kryzysu liczą się zyski, a nie czym mój pracownik był bezpieczny i jakie szkody wyrządziliśmy fałszywym marketingiem. To są standardy kapitalizmu - możesz wmawiać ludziom, ze chodzi ci o jakość i zadowolenie klienta, ale to są właśnie puste frazesy. Interesuje cię tylko zysk. Cały świat oszukuje. Myślisz, ze torebki od Gucciego za pare tysięcy dolarów są naprawdę produkowane we Włoszech, bo tak napisali na metce? Oszczędności szuka każdą firma. Boeing po prostu wyniósł swoje skąpstwo na wyższy poziom. Mówi się, ze chytry dwa razy traci, ale o ile wiem wyszli na plus z Maxem (mieszkam w Chicago, pracuje w budynku obok ich głównej siedziby)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones