PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107845}

Utracona pamięć

2009: Lost Memories
6,1 509
ocen
6,1 10 1 509
Utracona pamięć
powrót do forum filmu Utracona pamięć

-Naprawdę dobre kino sensacyjne, akcja trzymająca w napięciu i ciekawa fabuła. Film jest świetny i z pewnością mogę przyznać że przerasta o głowę nie jeden film tego typu wyprodukowany w USA. Z początku chciałem dać 9/10, jednak zdecydowałem się ocenić go na 8, bo film ma kilka błędów, są mało istotne ale twórcy filmu mogli te sceny dopracować unikając ich. Poniżej wymieniam przykłady:

1.(pomijając że to film SF) W jednej scenie kilku terrorystów naparza do głównych bohaterów z odległości 2 metrów z broni maszynowych, nie trafiając ich, ci zaś uciekają.
2. Podczas zabójstwa w domu wuja głównego bohatera, napastnik ma broń z tłumikiem. Później Sakamoto przejął jego broń i strzelił, mimo iż broń nadal miała tłumik strzał był głośny.
3. W jednej scenie Sakamoto strzelał do anty-terrorystów z MP5 mający łukowy magazynek na 30 naboi przez ok 20 sekund ogniem ciągłym. Było to niemożliwe gdyż ogniem ciągłym wystrzelał by wszystkie w 4 sekundy.

ocenił(a) film na 9
Schackoo

Nie przepadam za kinem azjatyckim, ale to zdecydowanie chlubny wyjątek. Film bardzo dobry, zwłaszcza na tle ostatnich amerykańskich coraz częstszych "wtop". Ja dałem 9/10 za fabułę i doskonałą realizację. Fakt takich błędów o jakich pisałeś mogli się ustrzec lecz przy całej reszcie można je wybaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones