PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475233}

Uważaj na wilkołaka

Never Cry Werewolf
4,3 2 647
ocen
4,3 10 1 2647
Uważaj na wilkołaka
powrót do forum filmu Uważaj na wilkołaka

Miejscami film bardzo przypominał pamiętniki wampirów :p jak zdjęcie Dobrev u wilkołaka i że jest mu przeznaczona bla bla:P Ale w sumie co się dziwić, skoro Nina to chyba najseksowniejsza kobieta:D

Tak czy inaczej całkiem fajnie się oglądało, ale chyba tlyko dzięki Dobrev :)

ocenił(a) film na 2
kowal1528

no, tylko ona mogła go uratować ale i tak scenariusz był do bani ;) 5 minut po spotkaniu i zobaczeniu że gościu ma owłosione ręce szuka w internecie informacji o wilkołakach ;))) . Ogólnie jest to połączenie wielu filmów, tak jak wyżej PW ze zdjęciem , troche ze szperaniem w int. podobne do Zmierchu, a walka na końcu pachniała na kilometr Tarantino i Planet Terror. Film prześmiałam cały... gdyby fabuła była bardziej rozciągnięta, to może mogłabym to obejrzeć w całości, a tak przeskakiwałam tylko żeby szybciej się skończył.

ocenił(a) film na 6
mmn011424

Widziałem wiele gorszych i nudniejszych filmów które faktycznie nie dało sę oglądać :P Ten obejrzałem do końca i na 6 zasłużył wdg mojej oceny.

kowal1528

Herkules i wilkolak :D

ocenił(a) film na 4
lgorajski

Ja dałem 5 tylko ze względu na Nine, tak dałbym 4, film taki sobie ale fajnie oglądało się ją jeszcze tak młodą i atrakcyjną, nie wylansowaną;)

ocenił(a) film na 6
lgorajski

W pewnym sensie jest to zdemaskowanie całej serii o Herkulesie. Uwagi techniczne Sorbo nie pozwolą mi już uwierzyć. że takie fajne hydry i pająki po planie zasuwały ;) szkoda...

ocenił(a) film na 6
kowal1528

Mnie się skojarzyło przez to jakże powszechne wampirycznie połączenie: ugryzienie = seks dla nieletnich. W tym sensie faktycznie w klimacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones