PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94755}

Uwierz w miłość

How to Deal
6,4 13 014
ocen
6,4 10 1 13014
Uwierz w miłość
powrót do forum filmu Uwierz w miłość

Gowno

ocenił(a) film na 3

Gowno....
Film plytki jak kałuża, i prosty jak linijka...Słaba gra aktorska wszystkich.. Glupota chyba jest zarazą wszystkich bohaterów, a tępota głównej bohaterki mnie najwyraźniej wqrwiała!

No to tyle ile mam do powiedzenia...

ocenił(a) film na 10
Gienus

twoj komentarz jest plytki :/ a film jest swietny, przypomina ze mimo wszystkich przeciwnosci ktore spotykaja nas w zyciu, nadal warto jest wierzyc w milosc!

ocenił(a) film na 8
Gienus

Zgadzam się z Paulineczk ą. Film jest świetny. A płytki to będzie twój grób, kiedy cię dorwę, Genius.

ocenił(a) film na 8
Gienus

Sorry, chciałem napisać "Gienus". W sumie to nie wiem, czemu przepraszam - twoje zdanie g....mnie obchodzi.

Gienus

popieram geniusa liczyłam na jakąś obyczajówkę, ale jak zobaczyłam tą kiepską śpiewającą aktoreczke doszłam do wniosku, iz jest to kolejny tani film młodzieżowy, jednym słowem nuudaa, mdli człowieka na widok tej słodziutkej panienki klasy b(jestem zbyt łaskawa:) ), dzizas jak wogle mozna dopuszczać takie osoby przed kamere:Dpozdro dla fanów i antyfanów missy Moore

ocenił(a) film na 6
Gienus

Lekki, przyjemny, młodzieżowy, ale na pewno nie płytki i prosty. Zawiera
ciekawe przesłanie, parę cennych myśli. Rzeczywiście to nie jest film
najwyższych lotów (pewnie jak wszystkie komedie romantyczne może z
kilkoma wyjątkami), ale jeśli zabierasz się za oglądanie tego rodzaju
filmu to po prostu nastaw się na miłą rozrywkę, a nie jakieś arcydzieło.

ocenił(a) film na 5
Gienus

film nie jest żadną rewelacją, zwykły przeciętny film do oglądnięcia na raz i tyle, nie ma czym się podniecać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones