PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94755}

Uwierz w miłość

How to Deal
6,4 13 014
ocen
6,4 10 1 13014
Uwierz w miłość
powrót do forum filmu Uwierz w miłość

Kolejne dno...

ocenił(a) film na 1

To kolejny film, który jest wg. mnie beznadziejny, nudaaa... :|

użytkownik usunięty
Anastazja14

Według mnie to jedna z lepszych komedii romantycznych ostatnich lat. Fabuła rzeczywiście tandetna, ale dobrze się ogląda.

ocenił(a) film na 3
Anastazja14

No nie wiem, film w ogóle mnie nie przekonał. Słaby i płytki scenariusz aktorzy też zagrali niespecjalnie i jakoś tak smętnie się go oglądało. Widziałem mnóstwo lepszych filmów o podobnej tematyce. W mojej skromnej opinii 3/10

ocenił(a) film na 1
Anastazja14

Święta prawda. Kolejne gówno z gównianą Mandy Moore. Tej babie powinni zabronić wchodzenia przed kamerę.

ocenił(a) film na 8
Claire_J

8/10 Rezczywiście kolejne typowe romansidło, ale wg mnie świetnie zagrane przez aktorów. Koniec przewidywalny, ale niektóre momenty ciekawe. Polecam!

ocenił(a) film na 1
Kasia613

Jak to możliwe, że piszesz "kolejne tyowe romansidło" i oceniasz film na bardzo dobry? Jeśli tylko "niektóre momenty ciekawe" i "koniec przewidywalny", to dla mnie film nie zasługuje na nic powyżej 5. No a jak dodajesz, że "świetnie zagrane przez aktorów" to już max 6. Nie chcę podważać Twojej opinii o tym (pożal się Boże) filmie, ale oceną zaprzeczasz sama sobie.
Osobiście dałam 1 (a naprawdę rzadko mi się to zdarza), bo w filmie nie spodobało mi się kompletnie nic. Sama się sobie dziwię, że wytrwałam do końca.

ocenił(a) film na 1
Claire_J

Zgadzam się, denny film z beznadziejną obsadą :|

ocenił(a) film na 4
Anastazja14

Beznadziejna obsada, a także beznadziejna fabuła. Nie mówiąc już o wykonaniu. Niektórzy reżyserowie potrafią z niczego zrobić coś (patrz W. Allen), ale ten film to miernota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones