PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94755}

Uwierz w miłość

How to Deal
6,4 13 014
ocen
6,4 10 1 13014
Uwierz w miłość
powrót do forum filmu Uwierz w miłość

Czytaliście może książkę "Posłuchaj mnie..." (ang. "Just listen") Sarah Dessen (to na podstawie jej dwóch innych książek nakręcono właśnie "Uwierz w miłość" :P)? Ja niedawno skończyłam i gdzieś obiło mi się o uszy, że ma być zekranizowana. Jeśli wiecie coś o tym, to piszcie :).
A swoją drogą, bardzo polecam tę książkę ;). Jest piękna!

Dzasmin

ksiażke czytałam filmu jeszcze nie ogladałam
nic nie wiem na temat ekranizjacji tej powieśći ale czy mogła bys mi podać tytuły ksiażek na podstawie których jest ten film ??

princetongirl_2

Masz napisane przy tytule filmu. Tam gdzie jest czas i data premiery :).

Dzasmin

acha dzieki nie zauważyłam a nie wiesz moze gdzie te książki są po polsku bo w empiku tylko po angielsku i niemiecku są... :/

princetongirl_2

Może w jakiejś księgarni internetowej :).
A przeczytać po angielsku to fajna sprawa - można sobie język podszkolić ;).

Dzasmin

no tak... moze spróbuje ale obawiam sie że mój słownik przeżył by cieżkie chwile :D :P

ocenił(a) film na 8
princetongirl_2

uwielbiam tę książkę! Też słyszałam, że ma być zekranizowana, ale te informacje nie są potwierdzone ;) Film Uwierz w miłość tez świetny :D

Alice_Mary

Książkę dostałam w styczniu 2008 i też czytałam, uwielbiam ją <3.
A ten film.. Może wart obejrzenia. Na podst. powieści tej samej autorki.. Jeszcze z Mandy Moore. Nie żebym lubiła jej aktorstwo czy coś, nawet sie nie przyglądałam ale po prostu znana osoba, jeszcze nastolatka chyba, kiedy tu grała.. I oglądałam z nią 2 inne filmy ;]

Dzasmin

Mam pytanko może znacie jakąś stronke internetową z której możnaby było ściągnąć te książki po polsku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones