PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106423}

VI Batalion

The Great Raid
6,8 7 217
ocen
6,8 10 1 7217
VI Batalion
powrót do forum filmu VI Batalion

10/10

ocenił(a) film na 10

Film jest extra niewiem dlaczego jest tak nisko oceniany srednia powinna byc grubo ponad 8,naprawde warty obejrzenia polecam:)

ocenił(a) film na 10
mihle

Zgadzam sie z Tobą :) równiez mi sie bardzo podobal :)
Tylko szkoda ze zrobiono film gdzie po raz kolejny Ameryka cudownie ocala swiat :)
Ale samo wykonanie było dobre :) bardzo dobre :)

ocenił(a) film na 8
JaWamDam

W tym filmie ameryka świata nie ocala, a jedynie swoich jeńców z rąk pokręconych Japońców. Widziałeś film, to wiesz. W tamtych czasach japońcy mieli nieźle narobione pod kopułami, na szczęście atom skutecznie ich ostudził.

A co do samego filmu, to jest dobrze zrobiony. Akcja odbicia jeńców rzeczywiście starannie zaplanowana. Jak dla mnie ocena 4+ (8/10).

damfear

Faktycznie dobry film i dosyć rzetelny jeżeli chodzi o tło historyczne i realizm. A ocena jest taka jaka jest prawdopodobnie dlatego właśnie że jest realistyczny a co za tym idzie mało efektowny.

mihle

mnie również zaskoczyła ocena poniżej ósemki...jak dla nie to jeden z lepszych w swoim gatunku

mihle

Brawa dla tego filmu za realizm. Rzadko się takie zdarzają. 9/10

ocenił(a) film na 1
mihle

Jak dla mnie typowa amerykańska szmira!!! ocena 1/10. Gra aktorska beznadziejna, Joseph Finnes na lekki plus, a reszta - szkoda gadać. Ale jak ktoś tu wyżej powiedział - pełen realizm historyczny?? Ciekawe, dowiedziałem się na przykład, że Litwa była neutralna podczas drugiej wojny światowej. Amerykańscy żołnierze na Filipinach chodzą w czapkach, a nie w hełmach, wiadomo bohaterskich synów Potomacu kule się nie imają. Film przedstwia film z typowo amerykańskiej strony, może za oceanem to kogoś wzrusza, a u mnie budzi tylko pusty śmiech. Wynudziłem się okropnie. Niestety ten film jest przykładem, jak z coby nie było ciekawej historii, zrobić coś zupełnie niegodnego najmniejszej uwagi!
Zdecydowanie odradzam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones