PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707347}

Van

VANish
4,1 509
ocen
4,1 10 1 509

Van
powrót do forum filmu Van

7/10

ocenił(a) film na 7

Moim zdaniem skromnymi środkami zrealizowany thiller który ogląda się przyzwoicie. Mocny i krwawy

rom51

Mam podobne zdanie. Doskonale się bawiłem. Widać, że reżyser lubi Tarantino i Rodrigueza :D Ocena na filmweb ZDECYDOWANIE powinna być wyższa.

ocenił(a) film na 5
gitarzysta300

Ja tam rozumiem tych co powstawiali niskie oceny. Film zaczyna się zdecydowanie dobrze jako mieszanka dramatu psychologicznego z kryminałem, byłem pozytywnie zaskoczony zarówno scenariuszem jak i wykonaniem aktorskim i technicznym, pomimo niskiego budżetu.

Ale gdzieś w połowie autorzy postanawiają podkręcić tempo i wtedy im się całość sypie. Zaczynają mocno przeginać w stronę nieprawdopodobieństw i wręcz nonsensów. Przy odrobinie staranności można by je było jakoś pozapinać z sensem, przecież niektórzy byli weteranami wojny w Afganistanie a nie zwykłymi rzezimieszkami.

ocenił(a) film na 5
rom51

Zgoda, ale moim zdaniem sami się wysadzili na własnej petardzie w scenariuszu.

Ten moment gdzie porwana opowiada zmyśloną historyjkę a potem śmieje się ze słuchaczy (i w domyśle widzów) jest pewnie miejscem, w którym widzowie zaczynają ten film olewać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones