PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683632}
6,4 11 022
oceny
6,4 10 1 11022
Veronica Mars
powrót do forum filmu Veronica Mars

Strasznie dreaznila mnie cala sztucznosc tego filmu. Dla mnie to wygladalo jakby ktos rozpisal dialogi, a aktorzy w sposob bardzo nieprzekonujacy je odegrali, a nie jakby ktos filmowal prawdziwe zdarzenia. Ten film w zadnym momencie nie pozwolil mi uwierzyc w prawdziwosc historii. Nawet na "zabicie czasu" sie nie nadaje.

ocenił(a) film na 2
matylda

Zgadzam się. Nie oglądałam całego serialu, tylko część, nawet za bardzo nie pamiętam ile, ale nie był bardzo zły, trzymało się to kupy. Chciałam oglądnąć film, żeby zobaczyć jak to się rozwinęło i jak to wszystko zamierzają podsumować. I masakra. Nie tego się spodziewałam, gniot na całej linii. Przewijałam, nawet nie zagłębiłam się w akcję, śledztwo, byle tylko wiedzieć o co w tym chodzi, ale w sumie i to niepotrzebne. A szkoda, mogło być dużo lepiej. Jak mieli ten film robić tak totalnie na siłę, to lepiej trzeba było nie robić ;/

ocenił(a) film na 3
Eleora

Też się zgadzam - oglądałem na 'szybkim podglądzie' a i tak uważam te 10-12 minut za stracony czas!

ocenił(a) film na 2
matylda

Popieram, fabuła może jeszcze nie taka zła ale jakoś to jest tak sztucznie nakręcone i te teksty. Film od początku irytuje.

ocenił(a) film na 4
excommunication

... i drażni

matylda

Jesteście bardzo wyrozumiali. Serialu nie oglądałem, książki nie czytałem. Na ten film wpadłem przypadkiem i po 10 minutach wyłączyłem. Dla mnie nieporozumienie 1/10.

perun_6

no to faktycznie totalnie bez sensu wziąłeś się za ten film ;) On był zrobiony dla fanów serialu, z pieniędzy które fani (oczywiście pod "nadzorem" twórców) zebrali. Więc wiadomo, że nie jest to największe dzieło kinematografii i raczej nie warto oceniać go bez sympatii (i znajomości) serialu czy książek ;)

ocenił(a) film na 5
perun_6

Nie oglądałem, nie czytałem, 10 minut i wyłączyłem. Wszystko przypadkowe Kolego. Wpis nieprzypadkowo nic nie mówi o filmie, ale całkiem sporo o oceniającym. ;-)

Uh_Huh

Tak się składa, że w życiu mam dużo wolnego czasu. Pochłaniam filmy jak dobre jedzenie. Wpadłem na niego przypadkiem, czytaj spontanicznie, bez rekomendacji, polecenia przez znajomego czy znajomości, kto to w ogóle jest ta Weronika. Strona numer 15 na kinomanie w dziale filmy. Znajdziesz tam tego gniota. Zachęcony wysoką oceną (6,5/10) na filmweb włączyłem. Resztę już znasz.

Wracając do Twego drugiego zdania, co więc Ci powiedziała o mnie?

ocenił(a) film na 5
perun_6

Że przynajmniej niekiedy formułujesz oceny bez odpowiedniej znajomości sprawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones