PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683632}
6,4 11 022
oceny
6,4 10 1 11022
Veronica Mars
powrót do forum filmu Veronica Mars

Film byl robiony DLA fanow i za ICH pieniadze. Ten serial ma swoja specjalna historie i wiele ludzi ma do niego sentyment; nawet po tylu latach. Wszyscy zawsze czekali na kontynuacje ale nigdy nie bylo na to pieniedzy. Po 9 latach producenci po tym jak widac bylo ze swiatlo nadziei nie gasnie postanowili otworzyc strone ze zbiorka pieniedzy od fanow na powstanie filmu. Zbiorka przeszla ich oczekiwania i juz po krotkim czasie wiadomo byli ze film powstanie. Film jest niskobudzetowy, byl robiony w BARDZO krotkim czasie, a do tego Kristen dopiero co byla po porodzie.

Moze nie podobac sie ludziom ktorzy nie znaja serialu bo to kontynuacja ich losow a nie odzielny filmik o watku romantycznym. Nie o to tez chodzilo. A do tego kazdy kto zna serial wie ze Logan bardziej tu pasuje niz Piz.

ocenił(a) film na 4
yamushka

Dziękuję za odpowiedź.Jednak jeśli serial był taki jak ten film to niestety nie skuszę aby go zobaczyć.

walus1981

Serial jest dosc stary, ale trzeba przyznac ze bardziej pod mlodych widzow. W serialu Veronica jest w liceum i potem na studiach.

yamushka

Serial oglądałem mając około 18 lat i wydawał mi się bardzo dobry. Tylko takie wspomnienie mi pozostało, bo zupełnie nie pamiętam głównego wątku, ani żadnych bohaterów oprócz tytułowej Veroniki. Aktualnie z pewnością bym do niego nie wrócił, ponieważ nie mam zbytnio czasu na seriale, a jeśli już, to wybieram je bardzo skrupulatnie. Jednego tylko nie mogę zrozumieć...jak serial, w którym licealistka jest prywatnym detektywem łapiących kryminalistów i morderców mógł mi się spodobać? Nie mam na to żadnego logicznego wytłumaczenia :).

walus1981

Serial był genialny. polecam zobaczyć. trzymał w napięciu, intrygował. Naprawdę godny uwagi. Oglądałam pierwsze dwa sezony, chyba ze trzy razy :)

ocenił(a) film na 4
esterwafel

Z tego co czytałem to serial dla młodzieży.Niestety już się do niej nie zaliczam,ale dziękuję za propozycję :) Przemyślę sprawę.

walus1981

Jest niby dla młodzieży, ale nawet moja mama go kiedyś oglądała :)

ocenił(a) film na 4
walus1981

Jeśli 81 to rocznik to pamiętaj, że kiedyś do Socjalistycznego Związku Młodzieży przyjmowali do 35 roku życia :)
Serial mimo, że niby młodzieżowy to robiony był w czasach gdy kierowano takie filmy do ciut starszych młodzieżowców niż obecnie a na pewno do mądrzejszych.
W każdym razie miał coś w sobie i wybijał się spośród konkurencji.
Film niestety nie spełnił moich oczekiwań.

ocenił(a) film na 4
tia-non

Tak,jestem z rocznika 81 i na to wychodzi,że według socjalistycznych kryteriów zaliczam się jeszcze do młodzieży ;) Oceniony film wypadł niestety słabo ze względu na grę aktorską i trochę brak polotu.Nie wiem czy to akurat wina małego budżetu i czy podniosłaby ocenę znajomość serialu,gdyż wszystko w sumie było wyjaśnione w filmie.Skoro sporo osób poleca serial pokuszę się o zobaczenie kilu odcinkowa i sprawdzenie czy jest dobry.Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
yamushka

Zgadzam się, trzeba obejrzeć serial, żeby zrozumieć niektóre wątki :) Bez tego nie warto oceniać filmu... I tak Logan zdecydowanie lepiej pasuje tutaj niż Piz ;)

ocenił(a) film na 8
yamushka

Ja najpierw obejrzałam film - trochę załuję... ale stało się. połknęłam serial w ciągu kilku dni. Bardzo bym się ucieszyła jakby byla kolejna ekranizacja...

aleera89

Serial był ulubionym obrazem S. Kinga - to już powinno mówić samo za siebie. Film jest dla fanów i tylko fanów. Niestety niewiele już w nim uroku kultowego serialu ale przecież nie tego wymagamy. Ja ciesze się że znów spotkałem moje ulubione postacie, nawet jeśli nie błyszczą one młodością :D Coś jak zlot klasowy po 10 latach :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones