PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683632}
6,4 11 029
ocen
6,4 10 1 11029
Veronica Mars
powrót do forum filmu Veronica Mars

Słyszał ktoś więcej szczegółów dotyczących książki o Veronice? Przeczytałam, że Thomas napisze lub już napisał dwie książki, będące kontynuacją Veronica Mars Movie i będą opowiadały o losach dorosłej Weroniki. Z jednej strony super - jest szansa, że powstanie z tego mini serial, albo kolejne filmy, ale z drugiej - może to oznaczać, że VM i Logan nie zostaną razem w filmie...? Albo rozstaną się w książce:(
http://www.hypable.com/2013/07/15/veronica-mars-book-series-2014/

DorociaD

To jest to ;) http://www.amazon.com/Veronica-Mars-Original-Mystery-Vintage/dp/0804170703

ocenił(a) film na 8
DorociaD

czy ktoś wie czy w Polsce będą wydane te książki? Jeśli tak to kiedy?

Gaja_4

Nie wiem tego. Czytam teraz, ale niestety po angielsku:)

ocenił(a) film na 7
Gaja_4

"Odświeżam" pytanie. ;) Czy ktoś posiada informację czy w Polsce będą w ogóle wydane, a jeśli tak to kiedy? ;)

ocenił(a) film na 8
Gaja_4

Również proszę o informację! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Gaja_4

Na temat polskich (oficjalnych) wersji, nie ma żadnych wieści ale podbijam temat informując, że na weronika-mars . blogspot . com (oczywiście bez spacji między kropkami) możecie znaleźć już 11 rozdziałów, które przetłumaczyłam :) Co czwartek publikuje kolejny rozdział (gdyby nie brak czasu to już dawno opublikowałabym wszystko, ale tak jak większość studiujących i pracujących ludzi, mam problem z tym cholernym czasem). Nie jestem ani profesjonalistką ani mistrzem ale staram się i mam nadzieję, że wszystkim, którzy nie daliby rady przeczytać z przyjemnością wersji oryginalnej, moje tłumaczenie pomoże zaspokoić ciekawość :)

DorociaD

No oczywiście, że będą się jeszcze rozchodzić i schodzić tak jak to było w serialu. Przeciez na tym ich cały związek polega, chociaz można wziąc teraz pod uwagę, że są dorośli, bardziej dojrzali, dużo przeszli i wiedzą czego chcą, no ale czy to nie byłoby nudne?? Poza tym Logan wyjechał do wojska na pół roku więc podejrzewam, że nie będzie go za dużo w ksiązce - przynajmniej w 1 części... Jak przeczytam więcej to dam znać:)

ocenił(a) film na 8
DorociaD

Nie wiecie czy jest może fan bądź grupa fanów, która ma w planach przetłumaczenie tej książki? Niestety nawet jakbym zdobyła ją po angielsku, to nic by mi to nie dało, bo pewnie wiele bym nie zrozumiała, a bardzo bym chciała ją przeczytać (i zrozumieć) :)

Inna_odInnych

Ja nic na ten temat niestety nie wiem...

ocenił(a) film na 8
kachaaa15

A gdzie ją zdobyłaś? :)

Shaka_01

Ja mam w pdfie ściagniętą:) Sorki ze tak długo mi zajeło odpisanie ale dlugo tutaj nie zaglądałam

ocenił(a) film na 9
kachaaa15

A możesz podać linka do stronki, z której ściągnęłaś albo znalazłabyś chwilę, żeby wysłać plik mailem?? Zależy mi żeby spróbować ją przeczytać, chociaż z angielskim u mnie różnie bywa, a jak dotąd nie znalazłam żadnego dostępnego pliku do ściągnięcia :( Z góry dzięki za pomoc

ocenił(a) film na 10
Lady_Lara_Croft

Czy udało Ci się dostać książkę w pdf i czy jeśli tak, to mogłabyś przesłać? :)

Inna_odInnych

Zainspirowałyście mnie komentarzami i tłumaczę ;) na razie mam 6 z 39 rozdziałów i, żeby się motywować do dalszego tłumaczenia, będę dodawała jeden rozdział tygodniowo na weronika-mars. blogspot. com - oczywiście bez spacji po kropkach.
Nie to, że muszę się zmuszać do tego, po prostu nie umiem wygospodarować odpowiedniej ilości czasu, więc potrzebuję motywacji, książka sama w sobie jest super :D). Wiem, że kolejne 33 rozdziały to prawie pół roku czekania, więc tak, mam plan dodawać więcej rozdziałów tygodniowo (albo nawet wrzucić wszystko na raz) jeśli tylko uda mi się odpowiednio szybko wszystko przetłumaczyć ;)
więcej informacji na blogu - tam też będę bardziej widoczna, z filmweb rzadko korzystam będąc zalogowana (a tym bardziej na to konto) więc mogę nie mieć nawet pojęcia, że ktoś mi odpisał :D i tak... zdaję sobie sprawę, że ta dyskusja miala miejsce prawie dwa lata temu, ale... może komuś to pomoże ;)

weronika_mars

Hej. Jeśli jeszcze potrzebujesz pomocy z tłumaczeniem to chętnie pomogę.

sol22

napisz do mnie maila :) (jest podany na blogu)

ocenił(a) film na 8
DorociaD

Czy ktoś czyta lub przeczytał książkę. Jakie opinie?

Gaja_4

Ja czytam i poki co wątek głowny kryminalny mi sie podoba ale dopiero jestem na 50 stronie na prawie 300

kachaaa15

Skonczylam czytac!:p

ocenił(a) film na 8
kachaaa15

I jakie wrażenia? Można gdzieś kupić ebook na kindla?

ocenił(a) film na 10
Gaja_4

Czekam na polską wersję bo niestety z angielskiego jestem kiepska :( Jak myślicie kiedy można się jej spodziewać i czy w ogóle jest taka możliwość ? :)

asiiek95

Ja bym na to nie liczyła. Mimo, że po angielsku przeczytałam to jeszcze raz chetnie bym po polsku sie zabrała za książke:p

ocenił(a) film na 10
kachaaa15

Czy mogłabyś podesłać mi książkę w pdf bardzo chciałabym przeczytać ;)

kotek673

nie do końca ogarniam jak działa filmweb i czy dostaniecie powiadomienia jeśli odpowiedziałam na czyjś komentarz w tym wątku tylko wyżej więc... piszę ten komentarz tylko po to, żeby ewentualnie Was nakierować na mój wcześniej dodany komentarz o tym, że tłumaczę książkę ;D

ocenił(a) film na 10
weronika_mars

Hej, jeśli masz coś przetłumaczone już podeślij :)

kotek673

jest na stronie ;)

ocenił(a) film na 10
tojaluna

dziękuję za podpowiedź :)

DorociaD

Czy ktos cos wie na temat 2 czesci?

ocenił(a) film na 6
kachaaa15

Druga książka będzie miała tytuł.: 'Mr. Tell and Kiss' i wyjdzie w USA 20 stycznia.
Polecam blogi:
http://veronicamarsconfessions.tumblr.com/
http://mysilverylining.tumblr.com/

A fabuła tutaj: http://www.amazon.com/Veronica-Mars-Original-Mystery-Thomas/dp/080417072X

DorociaD

Dzieki:)

kachaaa15

Mogłabyś chociaż zdradzić jakie wrażenia po lekturze xD

DorociaD

cześć, macie jakieś informacje co do tłumaczenia drugiej książki?

ocenił(a) film na 8
DorociaD

Hej ;) gdyby jakaś dobra duszyczka podesłała mi te książki/ książkę w pdf'ie to mogłabym pobawić się w tłumaczenie...

Zelianowska

Ma ktoś obie części w pdf i może posłać na maila? Bede wdzięczna pisać na priv.

olusia9

Cześć! Czy ktoś mógłby podzielić się informacją gdzie można znaleźć książki? Lub mi je przesłać? Odświeżyłam sobie ostatnio serial, oglądnęłam film i chcę jeszcze! :D A niestety sama nie mogę ich nigdzie znaleźć :( Będę bardzo wdzięczna!

gosiagp

nie do końca ogarniam jak działą filmweb vol.2
moje dwa powyższe komentarze powinny Was zainteresować ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones