PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559315}

Wątpliwości

To the Wonder
4,9 4 174
oceny
4,9 10 1 4174
4,7 13
ocen krytyków
Wątpliwości
powrót do forum filmu Wątpliwości

i teraz następuje cisza, żeby odbiorca stracił pół dnia zastanawiając się, co w tym życiu przypomina grzebień?

Jezus jest ponad i pod i obok i z drugiego boku i po prawej stronie i po lewej. O Jezusie z drugiego piętra! O Jezusie z Marszałkowskiej 13! Wszędzie jesteś Jezusie, nawet we mnie i poza mną, a jednak Cię nie ma.

...to może trochę sobie potańczę.

Jest jeszcze tekst rodem z Paulo Coelho - "Miłość, która nas kocha", piękne, a jakie niezrozumiałe! I już ranking filmu wzrasta, bo miłość nas kocha. Ale jaka miłość? Nasza? Jezusa? Nasza miłość do Jezusa? Nasza miłość do życia? Miłość Jezusa do nas? (Jezusa z lewej w tym przypadku albo może Jezusa z drugiego piętra?).

Bo jestem potworem i wszyscy nie żyją i nikt mnie nie zaskakuje.

...to może jeszcze trochę potańczę.


I tak na koniec. Kocham Malicka, jego Cienka czerwona linia to najsmutniejszy film, jaki powstał, Drzewo Życia? Majstersztyk, chociaż podobno Malick sam nie wiedział, co w tym filmie (w Drzewie Życia) ma znaczyć, że Sean Penn szlaja się po piaskach i wieżowcu przeszklonym. Sean Penn nie potrafił powiedzieć.
Wiem, co reżyser chciał przekazać widzowi. Ale w filmie nic się dzieje. Jest tak nudny, że nic nie obchodzą mnie ich problemy, chociaż je rozumiem. A oni przecież ze sobą nie rozmawiają.

...to może jeszcze trochę potańczę.

Bo życie jest jak grzebień i miłość nas kocha, tyle w temacie.

ocenił(a) film na 3
amber_09

Absolutnie w punkt.

ocenił(a) film na 5
Tess_4

Świetne podsumowanie . Gdy ktoś pyta mnie o czym jest ten film, odpowiadam jednym zdaniem- o bieganiu po Paryżu, Mont Saint Michel, polach, lasach gdzieś w Stanach.

ocenił(a) film na 3
velvety

Bo życie jest jak miłość i grzebień nas kocha ...to może jeszcze trochę pomilczę.

użytkownik usunięty
amber_09

Życie jest jak grzebień, nigdy nie wiesz, na jaki ząb trafisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones