PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559315}

Wątpliwości

To the Wonder
4,9 4 174
oceny
4,9 10 1 4174
4,7 13
ocen krytyków
Wątpliwości
powrót do forum filmu Wątpliwości

Obejrzałam dwa razy . Straciłam prawie cztery godziny życia. Nic nie rozumiem. I w sumie nie wiem, czy jestem za tępa na ten film czy po prostu jest do d*py .

ocenił(a) film na 4
laciatymurzyn

Obejrzałem raz modliłem się żeby ten film się zakończył był nudny jakieś urywki jakby z myśli przeskoki z kwiatka na kwiatek szkoda gadać ;) motywy cyganki i księdza jakby to wszystko to były jakieś wspomnienia tej Mariany nawet pomyślałem że jest chora w pewnej części tego filmu a nawet nie wspomnę tego kręcenia latania skakania bo mnie to po prostu irytowało xD 4\10 nic specjalnego prócz widoków i pewnych wątków filmowych.

ocenił(a) film na 2
laciatymurzyn

Film jest do dupy. Malick na stole edytorskim pociął ten produkt masakrycznie, podobno wyciął aktorów a role tych co zostawił okroił bez zastanowienia. Mało tego film nakręcił bez konkretnego scenariusza, aktorzy dostali tylko jakieś notatki, reszta to improwizacja. Sam Malick nie wiedział do końca co to ma być i oczym. Jemu tylko chodzi o pretekst do pokazywania cudów natury i wzdychania nad tym wszystkim, dodając jeszcze smęty religijne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones