PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559315}

Wątpliwości

To the Wonder
4,9 4 174
oceny
4,9 10 1 4174
4,7 13
ocen krytyków
Wątpliwości
powrót do forum filmu Wątpliwości

Po 20 min filmu modliłem się o śmierć. Ci wszyscy znani aktorzy którzy u niego znają pewnie mówią:

"Ej! Ten biedny Malick znów robi film. Może mu jakoś pomożemy zarobić. I tak nie mamy co w tej chwili robić, a nie trzeba
nawet za dużo gadać w tych filmach. 15 min roboty, resztę zdjęć powkleja z Discovery ".

brogman

Ze skrajności w skrajność. W drugą stronę od Bolla, to znaczy, że Malick jest geniuszem (bo jest), co kłóci się z Twoją wypowiedzią. Nie dziwota, że film Ci się nie podobał...

ocenił(a) film na 6
brogman

Uwe Boll w drugą stronę brzmi jak najlepszy reżyser na świecie, ale nie wiem czy to chciałeś przekazać.

ocenił(a) film na 3
M0RiARTY

domyślam się co autor miał na myśli tylko źle to napisał. Terrence Malik ma swój specyficzny styl kręcenia przy-nudnych filmów z przepięknymi zdjęciami. Są wyjątki jak "Podróż do Nowej Ziemi" ale jednak trochę ma styl męczący.
Uwe Boll kręci horrory że aż zęby bolą, patrząc w drugą stronę mamy gatunek dramat, więc chyba o to chodziło ;)

Monika_2000

Autor w zasadzie wszystko źle napisał. Usposabia mnie to sceptycznie co do wiarygodności jego oceny. Może bowiem wszystko źle też odczytał?

ocenił(a) film na 3
marscorpio

:) możliwe. Ale autor postu milczy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones