PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646183}
4,0 629
ocen
4,0 10 1 629
Włamanie z imprezą
powrót do forum filmu Włamanie z imprezą

WTF?

ocenił(a) film na 2

co to było co chciał przekazać autor nie mam pojęcia jak to rozkminisz to jesteś kozak :P
strasznie dziwny film

ocenił(a) film na 1
JohnyRotten

Cos tam zapewne poeta miał na mysli, ale ja tez ni ch...a nie kumam ;) ot, dziwadło zmontowane na potrzeby przyćpanych widzów i tyle. 1/10

ocenił(a) film na 3
cronin35

No i tylko dlatego dałem trójczynę . Sam przecież byłem młody , trochę jarałem trawki i śmiałem się z byle czego :) To tak żeby nie było , że jestem już starym i cynicznym ignorantem , co swej młodości nie pamięta :) Ale , też ni hu hu , tego filmu i sensu jego powstania - nie czaję ...

JohnyRotten

Według mnie dziwny mógł być na o wiele ciekawszy sposób,. Właśnie skończyłam oglądać i stwierdziłam, że dawno takiej nudy nie wiedziałam. Słabiutko słabiutko, aż się spać zachciało, dobranoc^

ocenił(a) film na 2
taakaja69

wiesz jeśli byłby dziwny w pozytywnym znaczeniu tego słowa to miałby wyższe noty ,a on jest po prostu słaby bezsensowny absurdalny

JohnyRotten

hmm co by tu napisać? :) Moja ocena to 4/10... szalona impreza bandy patologicznych dzieciaków, film nawet mnie zaciekawił. Dziewczyna z tajemnicą, tajemniczy sejf i wielka kupa na sam koniec filmu :) Tak jak napisaliście film o niczym :) Jednak daję 4 (dałbym nawet 5) gdyby nie ta końcówka :D

ocenił(a) film na 5
JohnyRotten

skad sie wzielo dziecko? ; o

ocenił(a) film na 2
Stoch_filmweb

wydaje mi się ze bzyknęła się z tym lalusiem w sweterku albo z którymś ziomkiem z ferajny

ocenił(a) film na 6
JohnyRotten

Reżyserka filmu dostała oskara za inny film , więc nie sądze żeby chodziło jej tylko o zrobienie filmu o imprezującej młodzieży z patologicznego środowiska.
W filmie chodzi o Jeannie , o jej sekret , przez który film trzyma w napięciu.
Cały czas podstawiane są jakieś symbole , podpowiedzi.
Najpierw myślałam że chodzi o aborcję , wywynioskowalam tak z jej zachowania , reakcji na śmierć jednego z ptaka , głosów dziecka które slyszal ,itd..
Pozniej jak pokazany był już wyraźnie jej brzuch to skojarzyłam inne fakty , np. to że caly czas chodzila ubrana w szerokie dresy , potem szeroka sukienka.
Nie czuła się dobrze w domu , czuła się pewnie zaniedbywana , niezrozumiana , uciekła.
Niektorzy uważają że sąsiad jest ojcem dziecka ale przecież to totalna bzdura , było powiedziane ze uciekla rok temu , a była w 7 miesiącu ciąży.
Ojcem dziecka jest zapewne Shane, czyli jeden z imprezujących chlopakow , dlatego tak się zachowywał wobec niej a później widoczna reakcja podczas porodu :)
A Denise , jej koleżanka, sama była kiedyś w ciąży albo jest teraz , to też było widoczne poprzez jej zachowanie .
W domu chciała komus o tym powiedzieć , ale nie umiala , chyba dlatego ich tam przyprowadzila żeby wyjawić komus swoja tajemnice , w domu czula się najbezpieczniej , ale była w 7 miesiącu wiec nie sadze żeby chodzilo o to , ze chciała tam urodzić.
Film intryguje , zmusza do pytań , na pewno udało się osiągnąć zamierzony cel ;)

ocenił(a) film na 6
JohnyRotten

Przede wszystkim nie można zapomnieć że to 17 letnia dziewczyna , która zle się czuła w swoim domu , uciekła , potem zaszła w ciaże..
To naprawdę dużo jak na ten wiek , i niejedną osobę by przytłoczyło , więc nie starajmy się tego wszystkiego racjonalnie wytłumaczyć , bo 17 latka w takiej sytuacji na pewno nie myśli racjonalnie ;)

ocenił(a) film na 3
__Madeleine__

Film był niestety nieczytelny. Powinny być dawane widzowi jakieś wskazówki, które pozwoliły by na zrozumienie go chociaż na podstawowym poziomie - tu jesteśmy tego pozbawieni. Dlaczego uciekła z domu? Nie dowiedzieliśmy się, nie czuła się w nim dobrze - ok, jednak tu musiało być coś więcej. Reakcja rodziców, zupełnie odrealniona - czy zrobili jej coś złego, że tak zareagowali? Nie chciała zostać, mama ja o to zapytała i nie zdziwiła się, kiedy nastolatka odmówiła. Sąsiad mówiąc, że "rok jej nie było" równie dobrze mogło mu chodzić o 7 miesięcy, wiadomo jak ludzie zaokrąglają przy takich dystansach czasowych. O co chodziło z tym sejfem ? Czemu wkładała tam pieniądze, a on był pusty? Szyfr do sejfu to była data jej urodzin, przynajmniej tak mi się wydaje. Przyklejanie wszystkiego do góry nogami, jakieś niezrozumiałe dialogi i loty i zachowanie. Czemu sąsiad powiedział, że jego brat nie żyje młodszy.... film niestety oglądałam dokładnie dopiero od połowy. Kiedyś może przysiądę do niego...

ocenił(a) film na 6
Vanillia

A może zaszła w ciąże ze swoim ojcem ? I może śmierć brata tego sąsiada też jest związana z jej ojcem, no nie wiem,teraz to już chyba nadinterpretuje , ale oglądałam film w 2013 , Ty teraz odpowiedziałaś napisałaś komentarz i sobie o tym przypomniałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones