PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778572}

Wściekły pies

Savage Dog
5,0 1 446
ocen
5,0 10 1 1446
Wściekły pies
powrót do forum filmu Wściekły pies

Nawet dobry, 8/10

ocenił(a) film na 8

Dałbym 9, ale ta scena gdy Martin wyjął pod koniec wątrobę Rastignacowi... bleeee!

Gzehoo_GR

Właśnie ta scena była zajebista i to największy plus tego filmu.

ocenił(a) film na 8
mativandamme

no cóż, każdy ma swój gust :)

Gzehoo_GR

Dobre to było :) Skojarzyło mi się z fatalitą z Mortal Kombat :)

ocenił(a) film na 5
Gzehoo_GR

Nie wiem, czy to nie była nerka w sumie. Ogólnie scena od czapy wzięta i nie pasuje do postaci.

A sam film mega sztampowy i słabo nakręcony. Niby to kino klasy B, ale o niebo gorzej wypadło niż Hard Target 2. Historia do bólu zła, ale przede wszystkim całość tak sztywno i patetycznie opowiedziane. Ta narracja Keitha Davida miała dodawać klimatu, ale nie zgrywa się ze stylem samego filmu. Końcowa walka daje rady, ale reszta to straszna nuda. Scenografia słaba bardzo, najmniejszy bar świata tu chyba wstawiono. W ogóle szerokich kadrów nie ma i taka bieda wszędzie. A bohater grany przez Adkinsa tak mocno umęczony, taki poważny, że tego się nie da znieść. Wszystko to sztucznie wypada, jakby na siłę zrobione.

Jesse Johnson potwierdził, że nie jest za dobrym reżyserem, co źle rokuje przed Triple Threat. Mam nadzieję, że jednak kolejny film mu wyjdzie.

ocenił(a) film na 8
Roy_v_beck

Jeszcze jest "Accident Man", gdzie w głównej roli także ma wystąpić Scott Adkins.

ocenił(a) film na 5
Gzehoo_GR

O boże, to faktycznie ten sam reżyser. To już się naprawdę boję. Johnson nie ma żadnego dobrego filmu w dorobku, a w "Savage Dog" pokazał, że i dobrą obsadę potrafi zmarnować. Ja wiem, że on jest świetnym kaskaderem z doświadczeniem w największych filmach, ale nie przekłada się to na reżyserkę.

ocenił(a) film na 8
Roy_v_beck

Ja tam mimo wszystko jestem dobrej myśli, przynajmniej po zwiastunie "Triple Threat":

https://www.you tube.com/ watch?v=nHX0QGGtSQY

Isaac Florentine też nie miał łatwo na początku, a dziś go doceniamy za "Undisputed 3".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones