PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778572}

Wściekły pies

Savage Dog
5,0 1 446
ocen
5,0 10 1 1446
Wściekły pies
powrót do forum filmu Wściekły pies

Obejrzałem.

ocenił(a) film na 7

Ktoś udostępnił na youtubie, więc skorzystałem z okazji. Film ogólnie oceniłbym na 7/10, być może dlatego że od ponad 10 lat bardzo brakuje całkiem sprawnie zrealizowanych filmów akcji klasy B/C. Wiadomo, że to nie ta sama liga co hardcorowe kino akcji z lat 80tych czy 90tych, ale jak na dzisiejsze czasy jest całkiem dobry. Ładna sceneria filmu, ciekawy i ponury soundtrack idealnie dopasowujący się w ogólnie dołujący nastrój DObrze dobrani aktorzy, szczególnie ci źli. No i najważniejsza kwestia. Najbardziej obawiałem się jak będą wyglądać walki i ogólnie sceny akcji ponieważ jedyny trailer ukazywał takowe sceny albo w zwolnionym tempie, albo poprostu w skaczących ujęciach. Na szczęście 70 % scen akcji zostało nakręconych płynnie i wyraźnie widzimy każdy cios podczas walk (a tych jest sporo). Najlepsza jest ta końcowa oczywiście i dodam tylko że ma brutalne zakończenie, które przypomina mi końcówkę filmu (a raczej książki pt"Ciemna strona Słońca")

ocenił(a) film na 7
caleb_83

Polecam zarówno sympatykom Scotta Adkinsa, jak i miłośnikom kopanego kina akcji spod znaku R-ki.

ocenił(a) film na 6
caleb_83

Całkiem niezłe kino akcji, dla niektórych może i głupie, ale zrealizowane w dawnym stylu, jak na obraz klasy B/C film ma dobre sceny walk i jest dość brutalny, przyznaję, że krew leje się z przesadą i czasami wygląda to zabawnie, ale ma to swój urok, przypominają się stare akcyjniaki gdzie rządzili twardziele, którzy potrafili w pojedynkę rozwalić całą armię hehe... szkoda tylko, że nie można jeszcze ocenić filmu, nawet nie ma plakatu...a film wczoraj obejrzałem na TV4

caleb_83

A twoim zdaniem Caleb ,jakie filmy akcji po 2000 roku można zaliczyć do starej ,dobrej szkoły kina akcji lat 80 i 90 ? Chodzi mi głównie o takie filmy które swoim stylem ,formą ,schematem itd przypominają ,,Hardcorowe kino akcji lat 80 ,, Pierwsze filmy jakie mi przychodzą do głowy to :
-Niezniszczalni
-Niezniszczalni 2
-John Wick
-John Wick :ChapterTwo
-Olimp w ogniu
-Londyn w ogniu
-Ninja 2 z Adkinsem
-Akcyjniaki Stathama np ,,Elita Zabójców ,, ,,Mechanik 1,2 ,,
-Rambo 4
- Mój znajomy mówił mi że jeszcze ,,Dreed ,, i ,,Mad Max : Na Drodze gniewu ,,

caleb_83

Jeszcze można dodać ,,The Punisher ,, z 2004 roku i ,,The Punisher : War Zone ,, z 2008 roku , Pozdrowienia z Paryża (Travolta ) z 2010 roku .

ocenił(a) film na 7
caleb_83

nie wyciagneli w tym filmie maxa z umiejetnosci Adkinsa, ale oglada sie dosyc dobrze. szczegolnie od polowy, tak wiec podpisuje sie pod twoim komentarzem :)

ocenił(a) film na 4
caleb_83

Uwielbiam filmy z Adkinsem i mam do nich bardzo przychylne nastawienie, ten moim zdaniem to jeden z gorszych, nawet walki, dobre jak na kino kopane, jak na filmy z Adkinsem są poniżej średniej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones