PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794194}

6,1 10 1 38467
5,0 27
ocen krytyków
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
Punkt wyjścia jest prosty: para studentów przyjeżdża na jeden dzień do Nowego Jorku. Ona (Elle Fanning)... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Dzięki szczypcie magii, której Woody Allen nigdy nie skąpi przy posypywaniu swoich filmów, "W deszczowy dzień w Nowym Jorku" wyróżnia się na tle klasycznych komedii romantycznych. Chociaż już niekoniecznie w filmografii reżysera. więcej
Najnowsze dzieło Woody'ego Allena jest po części tylko komedią. Jednocześnie film wydaje się być lekkim ukłonem w stronę, popularnego zwłaszcza w USA, gatunku filmów muzycznych.  więcej
Nie da się ukryć, że sławne nazwiska potrafią przyciągać do siebie ludzi: sportowcy zapełniają trybuny, artyści muzyczni hale koncertowe, a ludzie kina niczym magnes przyciągają przed ekrany. I tak właśnie jest w przypadku tejże produkcji, albowiem dla mnie, jak i wielu innych osób, czynnikiem determinującym chęć przeniesienia swojej wyobraźni z absurdalnych polskich upałów do deszczowego Nowego Jorku była bez wątpienia postać Woody'ego Allena. Ten wybitny nowojorski reżyser już dawno zapisał się w annałach kinematografii, racząc kolejne już pokolenia swoimi produkcjami. Jednak czy w przypadku jego najnowszej produkcji pt. "W deszczowy dzień w Nowym Jorku" nazwisko Allena w sztabie produkcyjnym, a dodatkowo osoba pięknej i popularnej Seleny Gomez wśród obsady wystarczyło, aby odnieść sukces? więcej